10 октября

  Herno: в ЦУМ відкрився новий італійський бренд

  ЦУМ продовжує розширювати свій асортимент і представляє новий італійський бренд преміум-класу HERNO. Бренд відкрив два корнера для чоловіків та жінок у центральному універмазі на -1 та 2 поверхах, відповідно. В інтер’єрі корнерів можна побачити елементи декору, які виготовлені зі сталі та емблематичний гачок у поєднанні зі шкіряним поясом, який завжди присутній у комунікації бренду. Логотип Herno вирізаний вручну і просвітлений на панелях, виготовлених з дерева тополі. Всі елементи виготовлені з природних матеріалів, які після обробки демонструють свої первісні риси. На столі з вітринним склом презентована яскрава палітра кольорів відомих пуховиків. Наразі в ЦУМ представлені колекції Herno Resort, Herno man, Herno woman, Herno Laminar.

  Herno Resort створює зв'язок між весняною та зимовою колекціями. М’який верхній одяг зі спортивними деталями, але з вишуканим та витонченим стилем. Блейзери, парки, бомбери для чоловіків та парки, пальто, плащі для жінок – речі, що віддають належне майстерності, яку Ерно опановував з 1960-х років. Асортимент кольорів розслабляє і заспокоює: від блакитно-зеленого і холодного сірого до яскраво помаранчевого та насичено винного відтінків.

  Крім того, представлена основна колекція Herno man, в якій ви зможете знайти пальто та тренчі моделі оверсайз. Серед матеріалів – м’яка шерсть з лазерним вирізом, тонкий шовковий кашемір у поєднанні з неопреном та оксамитом. В колекції представлені класичні візерунки: твід, ялинка та принц Уельський.

  Лінія Herno woman характеризується простими формами та відомим А-образним силуетом.  Розкіш представлена ​​натуральним хутром, таким як норка або лисиця, та альтернативним еко-хутром. Палітра варіюється від природних і комфортних тонів до наймодніших кольорів, таких як гарбузовий, фіолетовий, яскраво-зелений.

  Колекція Herno Laminar – це еволюція нового сучасного проекту. Herno Laminar Sartorial Engineering для чоловіків: поєднує класичні тканини з чоловічого гардеробу зі спеціальними процедурами та внутрішніми мембранами, які змінюють ДНК, роблячи їх працездатними та не зміненими. Herno Laminar Couture Engineering для жінок: колекція поєднує унікальність виготовлення з класичними тканинами в поєднанні із зовнішніми спеціальними процедурами та внутрішніми мембранами, які змінюють свою ДНК, роблячи їх функціональними та оригінальними.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share