26 ноября

  GUDU x ЦУМ: нова колаборація головного універмагу України

  ЦУМ Київ продовжує серію колаборацій з українськими дизайнерами та представляє нову капсульну колекцію з брендом GUDU. Обличчям колекції стала призерка олімпійських ігор Дар'я Білодід – дівчина, яка не з чуток знає, що таке внутрішня сміливість бути першою.

  Кожен виріб із колекцій українського бренду GUDU покликаний підкреслити характер та індивідуальність жінки за допомогою ідеального крою, незвичайних фактур та цікавих деталей. Ці принципи близькі естетиці вісімдесятих, про яку згадував дизайнер Лаша Мдинарадзе під час роботи над капсульною колекцією для київського ЦУМу.

  «Я обожнюю, коли жінка не боїться бути собою і проявляти характер. Цією колекцією я хотів показати, що кожна може бути одночасно і суворим босом, і найяскравішою дівчиною на танцполі. Ідеальним втіленням цієї внутрішньої свободи для мене і стали вісімдесяті, коли жінки стали сильними як ніколи», – розповідає дизайнер.

  Лаша Мдинарадзе поєднав основні риси цього десятиліття – підкреслені плечі, вузьку талію та довжину міні – з вимогами сьогоднішніх реалій та фірмовими елементами GUDU. Так у капсулі зустрілися точені жакети з акцентом на складноскроєні рукави та практичний трикотаж із небанальними візуальними ефектами, формальні брючні двійки та зухвалі міні-сукні, розшиті паєтками, пальта, що підкреслюють фігуру, та напівпрозорі блузи.

  «Капсула GUDU x ЦУМ – це поєднання power dressing із вечірніми елементами одягу. Колекція вийшла дуже яскравою та динамічною. Кожна клієнтка ЦУМу з легкістю зможе підібрати для себе ефектний образ», – коментує баінг-директорка ЦУМ Київ Ольга Чайка.

  Капсула GUDU x ЦУМ ексклюзивно представлена ​​на 3-му поверсі ЦУМу і на tsum.ua.

  Источник:

  Фото: Артур Верховецький
  Новое на сайте
  Share