10 марта

  Головна подія весни: сольний концерт TAYANNA в Києві

  В Київ прийшла справжня весна і справа не в сонячній погоді, а тому, що в суботу в клубі Bel’etage відбувся сольний концерт співачки TAYANNA. Повний зал глядачів, виступ тривалістю майже три години, 22 виконання пісень, з них 8 дуетних, 3 виходи на біс і шквал овацій – фантастична жінка TAYANNA не залишила байдужим нікого. З перших акордів хіта «Фантастична жінка» співачці вдалось заручитись палкими оваціями всіх присутніх, які разом з артисткою в один голос співали головну пісню майбутнього альбому.

  Крім улюблених пісень «Шкода» та «Тримай мене», TAYANNA виконала треки в незвичному форматі – в дуеті. Вокальними партнерами співачки на сцені виступили такі артисти як Alekseev, Laud, Віра Кекелія, Марта Адамчук, група Kadnay, Luiku, Freedom Jazz та юна грузинська співачка Ніно Басілая. Без перебільшень це були неймовірні виконання пісень, адже TAYANNA відкрилась перед глядачами по-новому. Співачка змінила навіть свій головний танцювальний хіт «Леля», який набув балканських мотивів завдяки музичному супроводу етнічного гурту Luiku. Мабуть найефектнішим номером вечора стало виконання пісні «Літо» в супроводі групи Kadnay, яка додала трішки інді-року в композицію. Енергетика і магнетизм TAYANNA були настільки потужними, що в цей момент стало зрозуміло - сцена клубного формату для співачки вже замала адже після такого виступу вона має повне право брати курс на стадіонні концерти. Такою різною її ніхто ще не бачив, навіть продюсер Алан Бадоєв, який не приховував свого захоплення від побаченого.

  «На концерт я пришёл как гость, так как TAYANNA сама в течение полугода собирала по крупицам команду, каждого человека, музыканта, продумывала все для создания этого концерта. Вчера я увидел его впервые и был очарован», - прокоментував Алан Бадоєв.

  Ще однією сенсаційною та зворушливою подією вечора стало виконання композиції «Чорнобривці», який співачка виконала в дуеті разом зі своїм рідним братом Мішею Марвіним. Крім несподіваних дуетів, на сцені вперше прозвучав сингл «Як плакала вона», студійна версія якого запланована на 12 березня.

  Але, найбільшим апогеєм і інтригою вечора стало виконання композиції «Привіт, ми ще не знайомі», де TAYANNA сидячи за клавішами призналась в коханні незнайомцю. Саме ця композиція спровокувала шквал емоцій та аплодисментів від шанувальників, які вже пророкують треку успіх. А душевності вечору додало тепле звернення артистки до мами, яка приїхала з рідних Чернівців підтримати доньку.

  Протягом концерту TAYANNA змінила три сексуальні образи, ідея яких належить дизайнерському дуету LUVI, а також продюсеру та режисеру Алану Бадоєву, який пройшов цей вечір як звичайний гість, щоб насолодитись виступом своєї музи.

  На думку глядачів, TAYANNA змогла підібрати свої ключі до сердець всіх присутніх. Адже це був не просто концерт, це була музична сповідь співачки, яка оголила свою душу і показала всім, що відбувається в неї всередині. Без відволікаючих декорацій, без завчених артистичних фраз, без пафосу і штучних емоцій – вона була справжньою, щирою і наче рідною для кожного з присутніх. Єдине, чого не вистарчало на цьому концерті - прямої трансляції на центральних телеканалах, адже багатьом сучасним артистам варто багато чому повчитись у TAYANNA.  

  Источник:

  Фото: Андрей Харламов и OSTROHLIAD
  Новое на сайте
  Share