10 сентября

  Головна колаборація осені: T.MOSСA x ЦУМ

  ЦУМ Київ продовжує зміцнювати співробітництво з українськими дизайнерами й осінній сезон відкриває колаборацією з брендом T.Mosсa. Головним натхненням дизайнерів стали ікони 80-х. Жінки, які мотивують любити себе: Мадонна як приклад гарної трансформації, неймовірна й активна леді Джейн Фонда, на честь якої названо найкоротша сукня капсули, Сінді Кроуфорд як символ гармонії та любові до себе.

  «Мода – це завжди діалог з попереднім сезоном, поколінням. Ми хочемо, щоб дівчата проєктували власне визначення себе, і пропонуємо варіанти, як відобразити свій стан у новому амплуа. Адже мода – це повноцінний вираз через колір і форму», – зазначає Катя Квіт, дизайнер бренду T.Mosca.

  Трикотажні кардигани, сукні, об'ємні светри, штани, шорти і топи – всі одиниці доповнені яскравими смугами та ремінцями. Кольори капсули насичені й глибокі: фуксія, темно-зелений, фіолетовий, чорний, білий.

  «Так важливо відкривати нові грані жіночності, настрою, натхнення. Для центрального універмагу ми створили колекцію для впевненої у своїй індивідуальній красі жінки, з активним способом життя та без прив'язки до віку», – доповнює Оксана Шаповалова, дизайнер бренду T.Mosca.

  Спеціально для цієї капсули використовували пряжу з переробленої сировини. До кожного виробу додається сертифікат якості. Капсула T.Mosca x ЦУМ ексклюзивно представлена ​​на 3-му поверсі ЦУМу та на tsum.ua.

  Источник:

  Фото: Андрій Ліщук
  Новое на сайте
  Share