Адрес: Fairmont Grand Hotel Kyiv Parking, вул. Набережно-Хрещатицька,1.

  Garage Sale у Fairmont Grand Hotel Kyiv

  Попри усі складнощі, повітряні та душевні тривоги свято наближається. Як зробити так, щоб і рідним подарунки придбати, і на ЗСУ задонатити підказує Fairmont Grand Hotel Kyiv, який 9 грудня проводить традиційний благодійний Charity Garage Sale українських модних брендів.

   


  На сейлі можна буде придбати одяг, взуття, прикраси та аксесуари, які представлятимуть як добре знані українські дизайнери та виробники, так і новачки fashion-індустрії.

  Серед учасників — 02.02, 1991 ETHNO STUDIO, ALI SAULIDI, ARTICHOKE, ARUTIUNOVA, AURA JEWELS, CABANCHI.COM, CHOICE.OF2, EROMIN STORE, GRAM RECORD STORE, GRIE, GUDU, HUMENYUK, LARE, LITKOVSKA, MA&KI PROJECT, MAKOVA, MINT, MON.DAY ATELIER, NESAMOVYTO, OLIZ, ROMAN MARTIUK BRAND, RUD BRAND, SHE BY SHALLAR HELENA, SOІVKA, SUPPORT BY POUSTOVIT, TERRITORY OF YOGA, THE BODY WEAR, TWICE, UPSLOWUSE, WOMAN JEWELRY.

  Найкрасивіші різдвяні букети – FLOWERPOT. 

   


  Головний партнер заходу —мережа хімчисток UNMOMENTO.

   


  Garage Sale стане продовженням серії благодійних культурно-мистецьких заходів Fairmont Grand Hotel Kyiv. Метою усіх доброчинних івентів готелю є збір грошей на нагальні потреби цивільних та військових. Цього разу всі кошти спрямують до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на закупівлю утеплення для військових, котрі перебувають на Харківському та Запорізькому напрямках.

   


  Вхід на захід: благодійний внесок 100 грн.

  Коли: 9 грудня 2023, 12:00–17:00.

  Де: Fairmont Grand Hotel Kyiv Parking, вул. Набережно-Хрещатицька,1.

  Еще из раздела