19 января

  Футуристичний стенд для ІТ-компанії від студії IDEADEYA

  Ні для кого не таємниця, що спеціалісти українських ІТ-компаній названі одними з кращих у світі. Прагнення до кращого проявляється не тільки у їхній роботі, але й у просторі в якому вони працюють. Ви мабуть звернули увагу на те, що найкреативніші, найкомфортніші та найстильніші офіси саме у працівників сфери ІТ-технологій. Не виключенням стала й львівська компанія Softserve, яка на сьогоднішній день вважається одним з гігантів в Україні у своєму сегменті.

  Беручи участь у різноманітних виставках, конференціях та виступах, для компанії важливо мати іміджевий стенд для успішної самопрезентації. Стенд, до якого хочеться підійти і затриматись біля нього на довше. Довго не вагаючись, компанія Softserve вирішила вдруге звернутись за допомогою до студії дизайну IDEADEYA, яка вже встигла себе добре зарекомендувати, проектуючи інтер’єри житлових та комерційних приміщень. Менш ніж за три місяці, спеціалісти студії розробили проект і реалізували його. І, вже осінню 2018 року робота була повністю виконана та представлена на найбільшій ІТ-конференції Східної Європи IT Arena 2018.

  Стенд виготовлений з фарбованих МДФ плит, які легко монтуються і розкладаються для зручного транспортування. Також цей стенд є досить зручним в монтажних роботах завдяки тому, що він модульний. Основним акцентом за задумом дизайнерів є рельєфна стіна зі строгою геометрією та прихованим освітленням. Доповненням до стіни виступають м’які меблі з яскравим текстилем та бокси з інтерактивними дисплеями. Варто підкреслити, що дизайн стенду відображає філософію компанії, та ідеально передає відчуття футуристичності, функціональності та лаконічності.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share