5 ноября

  Forest House: живий мінімалізм від Yakusha Design

  Архітектура трансформує простір. Часто, занадто агресивно до природнього ландшафту. «Live minimalism» – новий стиль, що допомагає реалізувати проекти, де не потрібно обирати «людина чи природа». У витоках стилю – українська архітекторка та дизайнерка Вікторія Якуша. Архітектура, предметний дизайн та інтер'єри –  «живий мінімалізм» проявлений у всіх напрямках мультидисциплінарної студії Yakusha Design. Більше деталей про стиль на прикладі одного з останніх проектів студії.

   

   

  Назва проекту: Forest House

  Рік: 2016

  Площа: 235 кв.м.

  Локація: Київська область, Україна

  Студія: Yakusha Design

  Місце розташування будинку було обрано невипадково. Сосновий ліс, зручне розміщення поруч з Києвом – ідеальне місце для розміреного плину життя. Зберегти живу природу, залишити сосни на ділянці, забезпечивши при цьому комфортне об'ємно-просторове планування будинку, було принциповим моментом всього проекту та найбільш складною задачею для архітектора.

  «Можна сказати, що природа слугувала не тільки натхненням, а справжнім співавтором цього будинку. Під час роботи ми керувалися принципами «живого мінімалізму», а  це – відкритість, цілісність, справжність, зв’язок між людиною та простором, природність. Це дозволило створити особливий простір, що поєднав людину та природу», - говорить архітектор проекту.

  Перший поверх будинку – відкритий простір. Завдяки великому вікну та терасі, інтер'єр та екстер'єр поєднуються та зливаються в єдиному гармонійному просторі. Другий поверх нависає над терасою, створюючи затишне місце для сімейних вечорів. В конструкції зовнішньої стіни будинку передбачено мангал.

  Будинок формується з декількох чітких об’ємів, які додатково виділені різними матеріалами: декоративною штукатуркою, керамогранітом, дерев’яним брусом. Кольорова гама продовжує та частково відтворює кольори довколишнього ландшафту, будинок немов виринає з-поміж дерев. 

  Источник:

  Новое на сайте
  Share