7 декабря

  Фільм «Реальне кохання» святкує 20-річчя й повертається на великі екрани у відновленій версії 4К

  З 21 грудня в кінотеатрах вашого міста

  Улюблений всіма фільм «Реальне кохання» режисера Річарда Кьортіса вперше вийшов на великі екрани в листопаді 2003 року й миттєво підкорив серця мільйонів глядачів по всьому світу. Минуло 20 років, а ця романтична комедія із суперзірковим кастом (Г’ю Грант, Ліам Нісон, Емма Томпсон, Колін Ферт, Алан Рікман, Кіра Найтлі, Білл Наї) досі залишається символом різдвяних свят і незмінно лідирує у вотчлистах упродовж усього зимового сезону. 

  З нагоди 20-річного ювілею творці «Реального кохання» зробили найомріяніший подарунок для фанів — випустили стрічку в повторний прокат у відновленій версії 4К. У кінотеатрах України покази стартують 21 грудня. 

  «Реальне кохання» — романтична комедія про різдвяні дива та щире кохання. Фільм складається з кількох історій абсолютно різних, але однаково яскравих персонажів, долі яких перетинаються дивовижним чином. Фільм змушує плакати та сміятися, співпереживати героям та вболівати за їхнє щастя — словом, ідеальний мікс емоцій та зразкового британського гумору для святкового настрою. 

  Вмикайте легендарний саундтрек Christmas Is All Around, налаштовуйтесь на романтичний лад і хуткіше бронюйте квитки, щоб зануритися в атмосферу «Реального кохання»! 

  Більше інформації про «Реальне кохання» на офіційному сайті фільму.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share