12 апреля

  Fábik Studio: меблі, що отримали друге життя

  У наш прекрасний час супер швидкості і ритму створюється велика кількість різноманітних речей, а сам масштаб і швидкість споживання - неймовірно величезний. Ірина Куценко - засновник fábik STUDIO - завжди говорить про усвідомлене споживанні у всьому - починаючи від пластикових трубочок в барі і поліетиленових пакетів в магазині, закінчуючи покупкою нового крісла.

  Тому fábik STUDIO - це, спочатку, про реставрацію - про те, що можна подарувати друге життя уже старим меблям, зробивши їх новими. Команда бореться за унікальність, адже завжди приємно мати річ, якої більше ні у кого немає. Ручний розпис, старовинна вишивка, антикварні елементи або унікальний дизайн абсолютно нових меблів фабричного виробництва - це улюблені завдання, які в fábik STUDIO вміють і люблять втілювати в життя. Fábik Studio - це про стан абсолютної закоханості в меблі.

  В першу чергу fábik STUDIO - це:

  • авторські реставрація,

  • розпис,

  • дизайн та виготовлення,

  • оренда антикварних меблів,

  • майстер класи з реставрації та розпису меблів.

  "Так сталося, що одного разу я на 4 роки переїхала жити до Криму. Там я випадково реалізувала дитячу мрію: пофарбувала коричневу лакову тумбочку в білий, жовтий, червоний і синій кольори. З неї тоді все почалося. А сьогодні я точно знаю, що в житті можливо все. Не обійшлося без підтримки мого чоловіка, який завжди в тіні. Але він є величезною частиною моєї справи,"- Ірина Куценко.

  Меблі fábik STUDIO переносить внутрішній світ Ірини в матеріальний через колір, малюнок, дизайн. Кожна річ народжується в діалозі з меблями після довгих років її забуття і застою. Вона нібито сама підказує, якою хоче стати. Першим кроком для створення своєї справи по реставрації меблів стала звичайна лакова тумбочка.

  "Була і робота вдома, коли одна кімната стала майстернею, і поїздки в тролейбусі з антикварними ліжком з Ялти до Алушти; було, коли не пускали в транспорт із старовинною диваном в Сімферополі - славні часи. Славні вони і тепер, коли у нас є своя власна майстерня і 3 склади, коли у нас є вантажна машина і багато партнерів. Ми працюємо з відомими дизайн-студіями, салонами, зірками, наші меблі регулярно доставляються в усі міста України і за її межі. Ми представлені в декількох шоурумах Києва і плануємо розвиватися далі, тому що у нас все тільки починається," -  коментує Ірина Куценко.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share