4 июля

  ДВРЗ Design Days: як пройдуть дні сучасного українського дизайну в Києві

  Темою другого ДВРЗ Design Days є «Нині» або NOW. У фокусі уваги — сьогодення України, виражене через об’єкти мистецтва та дизайну

  З 22 по 25 серпня в Києві вдруге відбудуться дні українського промислового дизайну — ДВРЗ Design Days. Це дослідницька і просвітницька платформа, що покликана сприяти розвитку індустрії промислового дизайну та підтримати українських виробників. В основі її ідеї — філософія «своє для своїх» (local to local).

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  ______________________________

  «Промисловий дизайн в широкому розумінні — це предмети, які можна виробляти серійно. Вони є частиною нашого побуту. Дотримуючись принципу local to local, європейці готові купляти товари часто не найкращої якості, але при цьому власного виробництва, щоб підтримати своїх. В Україні є багато виробників, які не поступаються європейським. Але відповідної культури споживання поки немає. Ми прагнемо це змінити й створити умови для того, щоб український дизайн з’являвся в кожній оселі українців»

  співорганізатор ДВРЗ Design Days Роман Михайлов

  ______________________________

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  ДВРЗ Design Days — це захід нового формату, аналогів якої у сфері українського дизайну ще не було. Його особливості — використання промислових зон як локацій для культурних заходів і продумані кураторські експозиції, покликані допомогти українцям краще розбиратись в дизайні та його напрямках.

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  Ідеологиня ДВРЗ Design Days Лариса Цибіна розповідає про тему нового сезону:

  «Тема НИНІ/NOW запрошує кожного дослідити характер українського дизайну через об’єкти, які є своєрідними маркерами сьогодення. Вони розкривають історію про місце та час, в які були створені. Ми усвідомлюємо, що дизайн має потужний потенціал змінювати світ на краще і відчуваємо відповідальність перед землею у нас під ногами і людьми, які живуть поруч. Демонструючи інноваційні та творчі підходи в дизайні, ми постійно відповідаємо на питання: «Хто ми є?», «Які ми є?», «Де ми зараз знаходимось?»  та намагаємось зазирнути на кілька кроків уперед, попри трагічні виклики нашого часу».

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  Цього року ДВРЗ Design Days буде масштабнішим за попередній. Так, до основної виставкової локації, Галереї Panoptikum на ДВРЗ, додалась ще одна — Культмотив на Подолі. Просвітня програма буде представлена в просторах Будзірки на Куренівці, де відкриється бібліотека українських матеріалів та працюватиме лекторій, а також Агромату в Святошинському районі, де також будуть лекції.

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  У програмі ДВРЗ Design Days — експозиції, виставки, інтерактивні зони, освітні лекторії, майстер-класи, фудкорти, музична програма. Для охочих придбати щось на згадку працюватиме pop-up store — зона, де можна буде купити спеціально відібрані предмети та витвори дизайну.

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  Кураторами подій стали відомі українські та міжнародні експерти. Для створення секції функціонального мистецтва запрошено бельгійського галериста і колекціонера Жана Франсуа Деклерка, який відомий своїми виставками в Парижі, Мілані, Брюсселі та інших містах. Вперше міжнародний експерт такого рівня приїде для створення сценографії з унікальних об'єктів, що знаходяться на межі дизайну та мистецтва.

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  Куратором експозиції промислових об’єктів та декору стане відома українська дизайнерка Катерина Соколова, а напрям крафту куруватиме архітекторка та художниця Ліна Федоренко.

  ДВРЗ Design Days 1 сезон 

  Вхід на подію для відвідувачів буде безкоштовним. Слідкуйте за новинами на сайті або в офіційних соцмережах ДВРЗ Design Days.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share