7 октября

  Дизайн інтер’єру від компанії FILD: Спрощення та уніфікація

  Information:
  Проект інтер’єру: Приватна квартира

  Власники: Олена & Артем - підприємці
  Дизайнер інтер’єру і координатор проекту: Ден Вахрамєєв

  Генеральний підрядник: Юрій Вахрамєєв & Анатолій Гутник


  Меблева компанія: VERDI (verdi.in.ua)
  Локація: Зарічний, Київ, Україна
  Площа: 99 кв.м.
  Дата завершення: Червень 2020

  Фото: Андрій Безуглов (bezuglov.ua)

  «FILD як бренд освітлення є нашим головним фокусом. Дуже вибірково ми розробляємо та реалізуємо проекти інтер'єру, виключно у тих випадках коли поділяємо спільне бачення, смак та загальні цінності з «клієнтом», який згодом, безумовно, стане другом». - каже Ден, засновник FILD та креативний директор.

  Спрощення та уніфікація - це ключові слова для визначення стилю дизайну інтер’єру від компанії FILD. Мінімалістичний дизайн інтер’єру передбачає використання найнеобхіднішого для створення чистого та лаконічного простору. Головне - підтримувати баланс між мінімалізмом та певним рівнем затишної атмосфери.

  Спрощення та уніфікація

  Це добре збалансоване середовище було створено для сімейної пари.
  Квартира являє собою чистий та затишний простір, який складається з основної зони, прилеглої до кухні, двох кабінетів, ванної кімнати з двома окремими входами та головної спальні, яка була поєднана з функціональною гардеробною.

  Конструкція будівлі від забудовника не давала абсолютно жодної можливості для реконфігурації простору. В основному всі стіни в квартирі монолітні. Дійсно, просторість безпосередньо не пов’язана з розміром, але все одно було певним викликом підтримувати чіткі лінії, розумне структурування та лаконічність планування.

  Кольорова палітра складається в основному з теплих сірих тонів, органічних відтінків дерева та великої кількості природного світла, з додаванням ультрасиніх акцентів, представлених підвісними світильниками Radius у вітальні та спальні.
  Ми справді віримо, що дім повинен бути осередком спокою, релаксації та позитиву.

  Нам вдалося розширити коридор, пересунувши одну стіну на 40 см, і створити суцільну меблеву конструкцію, що об'єднала зону передпокою та один із кабінетів, будучи функціональним елементом дизайну для обох приміщень.

  Кожен елемент меблів повинен мати своє унікальне призначення у житловому приміщенні та мати свою власну функціональність.Конкретно для цього проекту ми мали намір досягти чітких ліній, практичних рішень для зберігання та витончених форм меблів.

  Приховані двері, гладкі зазори та ледь помітні елементи дизайну, це те, що створює естетично зріле відчуття місця. Потрібно не поспішати і заглянути глибше, щоб детально оцінити оточення. Дерев'яні панелі були встановлені на всю довжину стелі для візуального ефекту подовження.
  Віконні рами теж були оброблені дерев'яними панелями, що надає ще більше затишку житлу.

  Всі меблі були виготовлені на замовлення компанією Verdi відповідно до наших технічних ескізів.

  Приховані двері, гладкі зазори та ледь помітні елементи дизайну, це те, що створює естетично зріле відчуття місця.

  Ванна кімната

  Ванна кімната була справжнім викликом через надзвичайно малий простір, на фоні нашого сміливого прагнення створити повноцінну, функціональну, комфортну та стильну ванну кімнату для двох людей.

  Нам вдалося правильно розташувати всі необхідні компоненти: виготовлена на замовлення подвійна раковина з 2 незалежними дзеркалами, окрема ванна, окремий душ, туалет, настінні полиці та вдосталь місця для зберігання у шафах під раковиною.

  Світло-сіра фактурна керамічна плитка Cappo di Gres у поєднанні з оригінальним монолітним литтям бетону, що збалансована меблями у натуральному відтінку дерева.
  Ванна кімната має 2 окремі входи, один з коридору, а інший з головної спальні.

  Світло-сіра фактурна керамічна плитка Cappo di Gres у поєднанні з оригінальним монолітним литтям бетону, що збалансована меблями у натуральному відтінку дерева.

  Кухня

  На дизайн кухні вплинув азіатський лаконізм та зручність застосування.
  Більше того, зосередившись на функціональності, ми знову були обмежені квадратними метрами.
  Меблева конструкція поєднує кухню з основною зоною. Вона складається з різноманітних шаф для посуду, вбудованого холодильника, посудомийної машини, духовки та відкритих стелажів, та окрема зона під телевізор. З точки зору дизайнера, це ідеальне рішення інтер’єру, для чистоти форм та мінімізації матеріалів.

  Завдяки своїй базовій концепції забезпечення комфортної та невимушеної атмосфери, ми розробили багатофункціональний, частково мобільний диван у вітальні нейтрального світло-сірого кольору з приємною зернистою тканиною.

  Стельові світильники Archi нашого бренду FILD були встановлені як основне освітлення. Над обіднім столом клієнт обрав лампи SO5 Spot з нашої колекції Sustainable Origins. Підвісний світильник Radius ультра синього кольору є основним акцентом.

  Ми, очевидно, продовжуємо з простотою форм в естетиці спальні. Відкрита зона гардеробу створює меблевий портал, який і є входом у спальню. Конструкція демонструє великий рівень функціональності та забезпечує все, що ви могли б очікувати від окремої гардеробної.

  Стельові світильники Archi нашого бренду FILD були встановлені як основне освітлення.

  Контакти:

  Київ, Україна, Саксаганського 89A / FILD Store +38 095 413 56 56
  [email protected]

   


  THEFILD.COM

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share