17 августа

  ДИТЯЧИЙ КУТОЧОК — ЧАРІВНИЙ СВІТ З БЕЗМЕЖНОЮ ФАНТАЗІЄЮ

  У новому шоурумі Covet Town було зроблено спеціальну та комфортну зону для Circu. Задуманий як справжня дитяча кімната, вона містить спальну зону, навчальний куточок для занять, та ігровий майданчик, наповнений барвистим, динамічним і функціональним дизайном.

  ____________________

  Мрія Circu — дозволити дітям жити своїми фантазіями й створювати власний чарівний світ з безмежною уявою

  ____________________

  Повітряна куля «Фантазія» — одна з найвідоміших новинок цього чарівного бренду. Тематична дитяча зона відпочинку, яка викликає романтичну і вигадливу атмосферу польоту на повітряній кулі. Куля цілком придатну як для розваг, так і для освітніх заходів із сім'єю чи друзями.  

  • 3-playground-area.BGTF.jpg
  • 3-fantasy-air-balloon.BGTK.jpg

  Русалонька — розкішне ліжко для принцеси та унікальний предмет, який підкреслить інтер'єр кімнати будь-якої дівчинки, так само як і вишукане Дзеркало Хмаринка — вишуканий виріб, що автоматично примножує красу кімнати. Перед ним будь-яка дитина може бути та робити все, про що вона мріє.

  • 4-little-mermaid-bed.BGTD.jpg
  • 4-little-mermaid-bed-and-cloud-mirror.BGTN.jpg

  Для більшої концентрації та віддачі під час навчання, стіл Bubble Gum Desk та офісний стілець Pixie — ідеальний вибір для свіжого та функціональної робочої зони.

  • bed-corner.BGTr.jpg
  • study-area.BGT5.jpg

  Чудовим доповненням до м'якого куточка для читання, є також можливість включити крісло Dainty Armchair та книжкову шафу Fantasy Air, які додадуть стилю та організованості цій жвавій та різноманітній атмосфері. 

  • dainty-armchair.BGTR.jpg
  • cloud-mirror.BGTm.jpg
  • fantasy-air-bookcase.BGTs.jpg

  ПРО CIRCU

  CIRCU був побудований під мрію! Ця мрія — дозволити дітям жити власними фантазіями та створити для них чарівний світ для них, щоб вони могли літати в уяві, яка не має меж. Завдяки нашим виробам, виготовленим вручну в Португалії з використанням найкращих матеріалів, ми постачаємо лише найкращі меблі найвищої якості, які перетворюють дитячі мрії в реальність! Від ліжок-літаків, крісел-ракет до дитячого ліжечка, натхненного повітряною кулею, повітряної кулі, наші вироби створюють моменти та між реальним світом дітей та їхніми фантазіями. 

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share