17 августа

  Dezeen Awards 2021: колекція FAINA потрапила у лонглист конкурсу

  Журнал про архітектуру та дизайн Dezeen опублікував лонглист премії Dezeen Awards 2021. Колекція живого українського дизайну FAINA від Вікторії Якуші увійшла до лонглиста кращих нових дизайн-студій світу (категорія “Emerging design studio of the year”). Усього в лонглисті — 20 номінантів.

  У складі жюрі, яке оцінює проекти — американська дизайнерка Келлі Вірстлер (Kelly Wearstler), голландський дизайнер Піт Бун (Piet Boon), бразильський архітектор Артур Касас (Arthur Casas), дизайнер Карім Рашид (Karim Rashid) та інші. Переможці премії будуть відомі у листопаді.

  FAINA — колекція живого українського дизайну, частина мультидисциплінарної студії Yakusha Design. Бренд створює меблі, освітлення і декор з українським культурним кодом, відроджуючи стародавні символи, техніки та ремесла у сучасному мінімалістичному дизайні. Усі предмети — ручної роботи, виготовлені з живих матеріалів — глини, дерева, вовни, лози, ztista (екологічний матеріал, винайдений FAINA, який із часом розкладається у грунті).

  Знакові предмети FAINA: вази Bandura, що повторюють форму українського традиційного музичного інструменту; світильники Soniah виліплені за технологією, яка нагадує валькування – обмазування стін хати-мазанки; лінійка скульптурних меблів Ztista.

  Сьогодні бренд представлений у 44 країнах світу та має власні шоуруми у Києві та Брюсселі. У червні 2021 FAINA відкрила персональну виставку Plyn у Парижі, присвячену запуску нової колекції.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share