21 августа

  День Незалежності: Тіна Кароль виконає гімн України на «Ході Гідності»

  В мережі з’являється дедалі більше подробиць про подію, що присвячена урочистостям з нагоди Дня Незалежності України. Так, ще вчора стало відомо, що в постанові, над якою працюють режисер Алан Бадоєв та режисер-постановник Олена Коляденко візьмуть участь співачка ONUKA, композитор Мирослав Скорик та відомі артисти опери. Музику до першої частини «Ходи Гідности» спродюсує музикант та саунд-продюсер Євген Філатов (The Maneken).

  А вже сьогодні зі світлин в соціальній мережі Instagram стало відомо, що до події також залучено Народну артистку України Тіну Кароль. «Я надзвичайно щаслива бути в цей історичний момент з тобою, Володимир Зеленський. Звучати, надихати, пишатись нашим президентом та Батьківщиною», - зауважила співачка під своїм постом в Instagram.

  Наразі відомо, що Тіна Кароль виконає наживо частину гімну України. Окрім неї також співатимуть оперні виконавиці Анжеліна Швачка (лауреат премії ім. Тараса Шевченка) та Оксана Крамарова (лауреат міжнародного конкурсу Пласідо Домінго), які вийдуть у сукнях від всесвітньовідомої української дизайнерки Віта Кін.

  Вишиванки від бренду Vita Kin вперше були представлені на тижні моди в Парижі у 2015 році та визвали великий попит серед найвідоміших зірок Голівуду та світу моди. Роботи Віти Кін з'являлись на сторінках французького Vogue та Harper's Bazaar. В тому ж році The Wall Street Journal назвав вишиванки від Vita Kin найпопулярнішими літніми сукнями 2015 року. 

  Источник:

  Новое на сайте
  Share