15 августа

  День Незалежності: Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами «Ходи гідності»

  Зовсім недавно в пресі з’явилась інформація про те, що вперше в історії незалежної України військового параду не буде. Натомість публічній демонстрації військової техніки прийде новий формат вшанування цього важливого для країни свята – «Хода гідності».

  Незважаючи на те, що новина спочатку збентежила українців, варто зазначити, що новий формат святкування в деяких аспектах перевершує звичайний військовий парад. В першу чергу тим, що вшановуватимуться люди, завдяки зусиллям яких наша країна є незалежною, а саме: військові, ветерани АТО, вчителі, медики, спортсмени, волонтери, дипломати та діти. Таким чином ми згадаємо про тих людей, які щорічно залишаються в тіні, хоча багато роблять для країни.

  Сьогодні стало відомо, що координацією та організацією «Ходи гідності» будуть займатись українські режисери Алан Бадоєв та Олена Коляденко, які сьогодні вранці провели першу репетицію на авіаційному заводі «Антонов» у Києві. Варто зазначити, що для нас це ідеальна можливість в черговий раз продемонструвати всьому світу, що українці – це сучасна європейська нація з нестандартними та геніальними ідеями і мисленням.

  «День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - коментують режисери.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share