8 июля

  День архітектора: святкова регата з КАДА

  В київському заміському ресторані «Маячок» в компанії архітекторів, дизайнерів та друзів компанії АГРОМАТ, відбулось гучне святкування Дня архітектора. Варто зазначити, що свято було подвійним, адже в цьому році клубу КАДА виповнюється 15 років з моменту заснування. Починаючи з 2004 року, взявши за хорошу традицію, компанія щорічно організовує святкування Дня архітектора в незвичний спосіб. Цього року гості були запрошені на святкову регату, змагаючись в запеклих командних перегонах на двадцятьох вітрильних яхтах в водах Дніпра.

  В цьому році було запрошено більше 150-ти гостей, яких розважав запрошений ведучий Павло Тупіков. Окрім святкового торту,  фуршету, діджейського музичного супроводу та змагань на яхтах, гості отримали безліч цінних подарунків від партнерів заходу. Організувавши захід з розмахом, ідеолог та засновник клубу Яна Атаманчук залучила кращих партнерів клубу, серед яких корпорація MIRS corporation for people, компанія V-zug, компанія Duravit, компанія РАА, компанія Mitsubishi, компанія AirKond, компанія ТЕСЕ, компанія «ГРАНD КАМІН», компанія LITOKOL, компанія OASIS, компанія Häcker, компанія Progress Profile, а також компанія Zehnder. Генеральним партнером заходу виступила компанія АГРОМАТ, а офіційним партнером стала компанія AXOR. Варто зазначити, що офіційним медіа-партнером стало видання Royal Design, а також журнали IF, Prima Interior, HOME interior та Le Classique.

  Метою створення клубу КАДА – було об'єднання архітекторів та дизайнерів, спрямоване на реалізацію цікавих дизайнерських і архітектурних проектів, на розвиток і зміцнення партнерських відносин. Але в цей день всі гості заходу забули про робочі та ділові моменти, щоб сповна насолодитись святковою атмосферою у колі друзів, адже КАДА – це справжня сім’я.

  Источник:

  Фото: Станислава Банникова
  Новое на сайте
  Share