11 июля

  Біопанк: проект Errors в просторі Set

  З 12 по 22 липня на другому поверсі незалежного арт-простору Set пройде виставка "Errors" молодого київського художника Слави Крижановського.   "Errors" —  макет музею майбутнього, в якому зібрана візуальна документація невдалих тілесних трансформацій. Кураторка проекту — Марія Вторушина.

  Зовсім скоро уявлення про те, чим є людина зовні, неймовірно розшириться. Ми отримаємо можливість модифікувати себе так, як тільки забажаємо. Зараз ми змінюємо тіло, намагаючись відтворити уніфікований ідеал краси, що відповідає масовому смаку. А художники вже з 1990-х  досліджують потенціал метаморфоз на собі.

  "Зараз, я не помічаю ніяких вагомих змін свого тіла. При цьому, навколо відбувається маса апгрейдів: комп'ютери стають потужнішими і меншими, оновлюється їх дизайн. Технології обступають мене з усіх боків, пропонують нові можливості, але я поки що візуально не змінююся", —  говорить Слава Крижановський.  

  ORLAN перекроїла обличчя, зібравши у ньому риси знаменитих героїнь світового мистецтва; Stellarc, крім роботичних розширень себе, імплантував у руку спеціально вирощене штучним шляхом третє вухо. Однак, повна свобода модифікацій наявна лише у віртуальному світі, в ігровій формі. Слава Крижановський впевнений, що це не лише гра, а репетиція: розробка свого майбутнього персонажа.

   

   


  Слава Крижановський —  художник, дизайнер та ілюстратор з Києва. Працював в гейм-індустрії, де створював проекти в 2D і віртуальної реальності. Ім'я Слави нове на українській арт-сцені, проте він вже встиг представити свої роботи в Національному музеї "Київська Картинна Галерея", а також на фестивалі Kyiv Art Week в 2018 і 2019 роках.

  До експозиції виставки "Errors" увійдуть digital-скетчі і відеоінсталяція, в яких художник показує, як міг би виглядати процес трансформації тілесних форм. Крижановський робить перший крок в розробці прототипу музею майбутнього, де будуть представлені несформовані людські тіла, застарілі порівняно з новими модифікаціями. Експозиція проекту "Errors" розташується на другому поверсі простору Set. Також, до 20 липня для глядачів буде можливість побачити виставку "Human Condition" швейцарської художниці Маріанни Холленштайн, яка займає перший поверх.

  Адреса: вул. Ярославів Вал, 14 А.

  Відкриття: 12 липня о 19:00. Вхід за запрошеннями!

  Розклад: вівторок / неділя з 12:00 до 21:00, (понеділок — вихідний)

  Контакти: +38 096 797 2056

  Источник:

  Фото: JetSetter.ua
  Новое на сайте
  Share