16 февраля

  Благодійна фотовиставка «Закохані в Київ» в Fairmont Grand Hotel Kyiv

  У Fairmont Grand Hotel Kyiv днями відбулось відкриття благодійної фотовиставки «Закохані в Київ» в межах серії культурно-мистецьких заходів, які започаткував готель з початком військових дій в Україні. 

  Київ не можна не любити. В нього можна бути тільки безмежно закоханим. Так стверджують організатори заходу, тому в день святого Валентина запросили глядачів подивитися на улюблене місто через об’єктиви найвідоміших світських фотографів країни.

  «Закохані в Київ» - це 18 робіт від 7 фотографів: Антона Кулаковського, Анни Дворянець, Дмитра Мунтяна, Вальдемара Горлушка, Владислава Томіка, Григорія Вишневського та Сергія Буряка. Митці, котрі найкраще бачать та передають глянцевий блиск світських івентів та яскраву красу їхніх гостей, цього разу розвернули свої камери в бік тихої і показної, мирної і воєнної, гомінкої та скромної, історичної та сучасної краси Києва.

  Київ не можна не любити. В нього можна бути тільки безмежно закоханим.

   Фотовиставка стала логічним продовженням серії благодійних культурно-мистецьких заходів готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv, метою яких є збір коштів на потреби напрямків, що особливо потребують уваги та допомоги. Цього разу всі виручені кошти організатори передадуть до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на підтримку одного з найстаріших та єдиного в Києві дитячого кінотеатру «Кадр». Усі донати підуть на поновлення матеріально-технічної бази кінотеатру та проведення безкоштовних сеансів для дітей ВПО з особливо уражених війною регіонів. 

  Прем’єру «Закоханих в Київ» відвідали Олексій Суханов, Соня Забуга, Ольга Грицик, Соня Плакидюк, Альона Тимошенко, Володимир Дантес, Наталія Стрільчук, Тетяна Гончарова, Єлизавета Ястремська та інші.

  Офіційним партнером виставки стала мережа хімчисток Oscar Dry Clean Studio. 

  Триватиме виставка до 1 березня. Відвідати її можна щодня з 12:00 до 18:00. Вхід – за донат. 

  Триватиме виставка до 1 березня. Відвідати її можна щодня з 12:00 до 18:00. Вхід – за донат. 

  Fairmont Grand Hotel Kyiv - вул. Набережно-Хрещатицька, 1

  Источник:

  Новое на сайте
  Share