26 августа

  #BE SUSTAINABLE: новий проєкт Ukrainian Fashion Week

  Для Ukrainian Fashion Week відповідальна мода — sustainable fashion — є пріоритетним напрямком кількох останніх років. Шлях досягнення стратегічних цілей популяризації та інтеграції ідей sustainable fashion досить послідовний: від теорії до практики, від популярних лекцій до діалогу індустрії з науковцями та представниками громадських організацій. У сезоні SS20 Ukrainian Fashion Week та Sustainable Fashion Pad — перша українська платформа свідомої моди — спільно презентують програму проєкту BE SUSTAINABLE!

  BE SUSTAINABLE! — це міждисциплінарний проєкт UFW, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проєкту полягає у просуванні сталого розвитку та сприянні інноваційному прогресу української fashion-індустрії. Проєкт включає в себе інтерактивний простір і лекторій. Серед учасників простору — FAINA Design, які презентуватимуть органічну лінійку меблів, Ochis Coffee, «RE» by Lena Yastreb, DevoHome, ZAHARA, ZV’YAZANI та інсталяції від Sustainable Fashion Pad. Лекторій слугує навчальною платформою, спрямованою на підтримку продуктивного діалогу між аудиторією та fashion-комʼюніті. У цьому сезоні лекторій буде складатися з лекцій від провідних українських та міжнародних фахівців сталого розвитку та панельної дискусії «Be Sustainable: від виклику до реальності».

  Програма проєкту

  Презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles

  31.08 16:30 BE SUSTAINABLE! space, MA

  Сьогодні у fashion-індустрії переважає лінійна структура, яку іноді описують словами «бери, роби, розпоряджайся». Світове виробництво одягу зросло більш ніж удвічі з 2000 року. Ми споживаємо майже 62 мільйонів тонн одягу на рік, і лише 20 відсотків повторно використовують або переробляють.

  Мета виставки «Fashion Revolution: Майбутнє текстилю» — висвітлити основні виклики та кейси індустрії моди, шведські рішення та ініціативи на шляху до більш стійкої системи виробництва. Проєкт розроблено Шведським інститутом спільно з дослідниками та fashion-експертами. Виставка організована за підтримки Посольства Швеції в Україні та Ukrainian Fashion Week.

   

   

   

  Лекція «Майбутня система індустрії моди» Малін Віоли Веннберґ (Mistra Future Fashion, Швеція)

  01.09 13:30 Right wing, MA

  Попередня реєстрація обов'язкова.

  Малін Віола Веннберґ — Sustainable Fashion Advocate at heart, працює менеджеркою із комунікацій у Mistra Future Fashion у Стокгольмі, Швеція. Mistra Future Fashion — це міждисциплінарна дослідницька програма, спрямована на системні зміни в модній індустрії та суспільстві. Програма має унікальну системну перспективу, що функціонує в консорціумі з 15 дослідницькими партнерами та понад 50 галузевими партнерами.

   

  Панельна дискусія «Be Sustainable: від виклику до реальності»

  02.09 17:30 BE SUSTAINABLE! space, MA

  Для того, щоб відвідати дискусію, обов’язковою є попередня реєстрація.

  Мета панельної дискусії «Be Sustainable: From Challenge to Reality» — ініціювати діалог між представниками українського fashion-ком'юніті для пошуку і подальшого розвитку альтернативних варіантів сталого виробництва в умовах нашої реальності. Спікери, представники українських брендів, що працюють у різних напрямках, коротко представлять свої кейси з фокусом на виробництві, умовах відповідальності, проблемах та їх розв’язанні. А запрошені науковці дадуть власні коментарі та поділяться думками про можливі варіанти розвитку індустрії у напрямку циркулярної моделі.

  Спікери:

  Марія Маслій — засновниця бренду MARSALA, партнерка платформи свідомої моди Sustainable Fashion Pad, сейлс-агентства THE SUSTAINABLES;

  Олександр Троцюк — співзасновник бренду сучасного універсального одягу Act.1;

  Оксана Дево — засновниця українського бренду текстилю з коноплі DevoHome;

  Ксенія Шнайдер — дизайнерка і СEO бренду KSENIASCHNAIDER;

  Сергій Ткаченко — директор та власник компанії «Сі-Мун», засновник sustainable-марки дитячого одягу MYSAMI;

  Наталія Гаврусенко — експертка з оцінки якості текстильних матеріалів та виробів, технологиня;

  Марина Черниш — COO найбільшої лабораторії швидкого прототипування в Україні — Fablab Fabricator.

   

  Лекція «Стійка мода визначає майбутнє» Клавдії Шевелюк (Responsible Future, Україна)

  03.09 16:00 BE SUSTAINABLE! space, MA

  Для того, щоб відвідати лекцію, обов’язковою є попередня реєстрація.

  Клавдія Шевелюк, консультантка з питань сталого розвитку, засновниця агентства змін Responsible Future. Спільно з партнерами з Естонії та Швеції Клавдія консультує провідні українські та прибалтійські компанії з питань впровадження стратегій, політики та програм сталого розвитку.

  Клавдія розповість, чому стійка мода сьогодні визначає майбутнє, скільки втрачає індустрія виробництва текстилю та одягу через необізнаність щодо нових економічних моделей і кругової економіки зокрема, які ініціативи вже впроваджено світовими виробниками та яке партнерство, а не конкуренція, забезпечує життєстійкість усієї індустрії моди.


  Источник:

  Новое на сайте
  Share