30 августа

  Мистецтво врятує світ: арт-розіграш фонду «Воля та Людяність» за участю NK, Наталії Могилевської та інших відомих українців допомагають ЗСУ

  Ілюстрації мисткині Марії Кінович у зірковій колаборації як зброя на культурному фронті

  Цього вівторка, 30 серпня,  стартує арт-розіграш благодійного фонду «Воля та Людяність» (Freedom & Humanity) за участю відомих та, головне, свідомих українців задля підтримки наших захисників на фронті. До реалізації цього проєкту долучилася ілюстраторка Марія Кіновіч, яка від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну створила чимало патріотичних ілюстрацій.

  Разом із мисткинею фонд обрав 5 робіт на актуальні теми та розподілив їх серед амбасадорів української культури, зокрема, співачок NK, KOLA, Наталії Могилевської, композитора та піаніста Євгена Хмари та шеф-кухаря Юрія Ковриженка, який наразі прославляє нашу кухню в усьому світі.

  ____________________

  «Мені здається, що культура у широкому сенсі — це те, що і робить нас людьми. А мистецтво робить життя людей кращим, бо саме через нього можна відрефлексувати те, де не вистачає слів. Ілюстрації для цього розіграшу більше про надію і перемогу, ніж про біль і травматичність усього, що відбувається»

   Марія Кіновіч

  ____________________

  Кожен із учасників запропонує своїм підписникам зробити донат на суму 200 гривень (10 євро для європейської аудиторії) на спеціально створений рахунок впродовж тижня та залишити коментар під постом з роботою, що найбільше до вподоби, до 6 вересня включно. По завершенню фонд разом із героями рандомно обере переможця з-поміж донаторів, який отримає принт від Марії із відповідним сертифікатом унікальності та її підписом. Наша мета – $100 тисяч – на тактичні аптечки для військових, яких завжди не вистачає, бо війна триває й ми маємо про це пам’ятати 24/7. Прозорість гарантована фондом і буде візуалізована на сайті.

  ____________________

  «Ми переконані, що наразі лише спільні зусилля є гарантом однієї великої перемоги. Колаборуємося зі свідомими колегами та публічними особистостями, аби тут, у тилу, робити свій мінімум заради загального максимуму. Дякуємо нашим зіркам та, звісно, авторці робіт, Марії, за те, що небайдужі. Крок за кроком – і ми досягнемо своєї головної мети»

  директорка фонду Анна Білик

  ____________________

  Механіка дуже проста: ви донатите на фонд за посиланнями у шапці  профілю зіркових учасників і ставите плюсик під їхніми постами. Про решту попіклується команда фонду. Та відзвітується, звісно. 

  Додамо, що фонд «Воля та Людяність» – це спільнота українських підприємців, що наразі об’єдналася задля допомоги ЗСУ, а надалі планує відбудовувати економіку України та підтримувати колег, які в ці непрості часи не зневірилися та продовжили працювати. За час своєї діяльності команда фонду зібрала кошти для придбання 1344 бронежилетів IV класу захисту, 81 рацій для забезпечення зв'язку, 25 дронів, 10 автомобілів, 170 шоломів та 827 аптечок, трьох теплові зорів та одного ретранслятора для наших збройних сил.  

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share