21 декабря

  Аромати новорічного Києва: парфумерно-косметичний бренд INRO випустив колекцію свічок

  Блимання новорічних вогнів, запахи ялинки, свіжоспечених імбирних пряників і солодкої ванілі — все говорить про наближення довгоочікуваного Нового року.  Щоб свято по-справжньому вдалося, не варто забувати про атмосферу умиротворення та комфорту. Створити її можна за допомогою одного з головних атрибутів затишку — свічок.

  Напередодні новорічних свят бренд INRO випустив лімітовану серію свічок з ароматами новорічного Києва — SWEET VANILLA, GINGERBREAD та CEDARWOOD.

  Солодка ваніль — парфумована свічка з нотами молока, випічки, кориці, спецій, кокосу, ванілі, карамелі, гурме, фруктів та квітів. Імбирний пряник повністю відповідає своїй назві. Ця святкова свічка з ароматом гурме, спецій, апельсина, лимона, квітів, деревини, ванілі та анісу створить у будинку потрібну атмосферу. Навіть якщо немає святкового настрою, а за вікном — снігу.  Кедр — парфумована свічка з благородними східними та деревними нотами, а також тютюновими та сандаловими акордами. Особливо сподобається поціновувачам нішевих парфумів.

  Усі свічки виконані на основі 100% екологічної суміші соєвого та кокосового восків та, на відміну від парафінових свічок, не виділяють шкідливих речовин під час горіння. Свічки з новорічної колекції занурять вас в атмосферу зимового новорічного Києва та подарують відчуття спокою, тепла та затишку.

  Вартість великої свічки — 650 грн.  Купити новорічний подарунок собі чи близьким можна на сайті.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share