6 октября

  Airbnb запрошує в гості до Шрека

  Прогулянки лісом, природа, тиша та спокій, що може бути краще у теплі осінні вихідні? Ліпше буде якщо додати до цього трохи чаклунства, та опинитися в цікавій, загадковій, несподіваній казці. Зелений велетень, огр-людожер, улюбленець мільйонів дітей та дорослих Шрек, запрошує до себе в гості. 

  Цієї осені ви можете не просто завітати в гості до Шрека, а зняти його будинок, який сміливо можна віднести до категорії «рураль». Без веселого віслюка не обійшлось, саме він дає оголошення на Airbnb про оренду будинку на болоті. 

  • 4.BGhH.jpg
  • 3.BGh3.jpg
  • 5.BGh9.jpg

  А чому і ні, якщо Барбі може здавати свій дім у Малібу, то буде попит і на екологічне житло. Саме так подумали креативники вебсайту оренди житла Airbnb та розробили болото Шрека, вкриту травою та брудом хатину під деревом у Шотландському нагір’ї.

  ____________________ 

  «Коренева відокремлена гавань, придатна для огра,  

  який шукає самотності»

  ____________________

  Будинок для відпочинку має назву Shrek's Swamp Airbnb. В ньому можуть розміститися до трьох гостей, має відкриту конструкцію з міцним дерев’яним ліжком, притуленим до однієї стіни. Масивний стіл і два дерев'яних стільці стоять перед відкритим вогнем на протилежному боці будинку, який підтримують великі стовбури дерев.

  • 8.BGhf.jpg
  • 7.BGhP.jpg

  Ложе Шрека виглядає по-королівськи, чаклунського шарму надає природна арка з двох сплетених величезних дерев. Хоч ліжко і виконано у сільському екологічному стилі, міцності та зручності позаздрить будь-який принц.

  • 11.BGFx.jpg
  • snimok-ekrana-2023-10-06-181650.BGFT.png

  Шрек гостинно залишив для постояльців самі цікаві речі інтер’єру, зокрема зелену «свічку з вушної сірки», як нагадування сцени, у якій Шрек дістає з вуха паличку вушної сірки та запалює її. Та  нічну лампу, яка виглядає як фарширована риба-фугу.

  • 9.BGFt.jpg
  • 10.BGF2.jpg

  Відвідувачі також можуть скористатися знаменитим флігелем Шрека, відомим місцем з багатьох фільмів про велетня. Додаткове приміщення розташований приблизно за двадцять метрів від самого болота.

  ____________________

  «Цей вкритий брудом, покритий мохом оазис із каламутною водою є ідеально затишним місцем, де можна втекти від сільського життя та насолодитися красою природи»

   сказали в Airbnb

  ____________________

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share