10 февраля

  PUSHKA_DIGITAL_SHOW_UFW_ukr

  A.Kuzmin

  Ми тут, щоб нагадати: майбутнє вже настало. Нам не обов'язково бути фізично присутніми, щоб говорити. Ми підтримуємо зв'язок з друзями, переглядаючи сторіс. Алгоритми тіктоку знають про нас більше, ніж ми самі. Ми вчимося в університеті через зум та працюємо онлайн. Ми купуємо криптовалюти й NFT. Ми всі чули про “метавсесвіт”, який поєднує життя з віртуальною реальністю.

  Kreamonz

  VR-фільтри й маски допомагають нам виглядати так, як ми хочемо, щоб нас бачили інші. Немає потреби купувати косметику, якщо її функції замінює фільтр: макіяж можна змінити за секунду без будь-яких зусиль. Одним простим свайпом. Ваш знімок в інстаграмі побачить куди більше людей, ніж ви зустрінете в цей день на живо. То чи є сенс купувати одяг для однієї фотографії?

  LJUBA ROICHMAN

  Щороку людство викидає 21 мільярд тонн одягу, за даними ООН. Три з п’яти нових речей упродовж року опиняться на смітнику. На виробництво однієї пари джинсів йде 8 тисяч галонів води — стільки людина випиває за 7 років. Чи варто жертвувати майбутнім планети заради лайків?

  Maya

  Діджитал-одяг може частково вирішити проблему. Ніякого виробництва, доставлення й пластикових пакувань. Ніякого негативного впливу моди, якщо мода існуватиме в цифровому вимірі.

  EyeNastya

  Створювати одяг для стійкого майбутнього — саме цьому вчаться учні PUSHKA School. У 2021 році PUSHKA School випустила 1 600 студентів із 41 країни світу.

  Cемеро з них презентують свої колекції цього сезону на Ukrainian Fashion Week:  Dada by Darya Dasyuk, Ljuba Roichman, Yaanna, Inside Out, A.Kuzmin, Kreamonz, EyeNastya.

  Yaanna

  Познайомтеся з першими українськими діджитал-брендами 4 лютого о 17:30. Показ колекцій відбудеться в онлайн-форматі на Megogo — приєднуйтесь до трансляції https://www.pushka-school.com.ua/pushkadigitalshow22.

  До зустрічі на віртуальному Ukrainian Fashion Week!

  Дізнайтеся більше та вивчайте діджитал-моду в інстаграмі @pushka.school та на сайті pushka-school.com.ua.

  Darya Dasyuk

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share