6 марта

  «18 років люті»: Nora Polinnia святкує повноліття й анонсує книгу, яка вийде разом із першим альбомом

  Про життя в Нью-Йорку, любов до України, дорослішання та складні стосунки з відомими батьками

  Сьогодні, 6 березня, Nora Polinnia (Поліна Нікітіна) святкує свій 18-й день народження. І починає нову главу у своєму житті. Дівчина, що народилася у творчій родині продюсера Юрія Нікітіна та артистки-менторки Ольги Горбачової, розвиває власний музичний проєкт і відкриває для передзамовлення мініальбом Present Chronicles з головним треком GOTHAM. Завдяки цьому відео у молодої артистки вже з‘явилися перші публікації в американських виданнях.

  Через війну Поліна переїхала до Нью-Йорку, де наразі навчається в школі й реалізує себе в письменництві. Ба більше, анонсує вихід власної книги 18 YEARS OF (R)AGE: Nora’s Chronicles («18 років люті: хроніки Нори»). Як співачка та сонграйтерка вона завжди з повагою ставилася до сили слова і нарешті наважилась на літературний дебют. А головна мрія авторки – стати першим у світі музикантом, який супроводжуватиме кожен свій альбом новою книгою.

  ___________________

  «Привіт, мене звати Поліна, і я маю, що вам розповісти. Мене драйвить слово songwriter: у ньому є і пісня, і письменник. Я відчуваю, що просто писати пісні, – для мене замало, і якщо ти можеш втілити історію в короткій формі, то можеш навчитись і літературному мистецтву. Тож краще зробити це зараз, а не коли прийде час писати мемуари. Форма щоденника також дозволить детальніше переказати, що ми проживаємо через війну в Україні»

  Nora Polinnia

  ____________________

  Книга вийде двома мовами й складатиметься з кількох частин: особисті хроніки Поліни, її спостереження, відчуття, спогади та рефлексії, а також інтерв’ю з однолітками американцями та не тільки про важливе в контексті війни, культури, глобальних проблем та бачення майбутнього.

  ____________________

  «Я люблю Нью-Йорк за його багатогранність та можливості, що відкриваються, але душею я завжди в Києві. Наразі я навчаюся тут і бачу свою місію в тому, щоб доносити моїм одноліткам не лише актуальну повістку, а й українські культурні коди. Всі мої нові друзі знають, звідки я, але вони не завжди розуміють, що Україна – це не лише про війну. Наші дизайнери вдягають Бейонсе та інших селебріті, наші художники збирають мільйони на аукціонах, наші музиканти колабяться зі світовими зірками, а наші стрічки потрапляють до шортлиста “Оскара”. Про це я говоритиму у своїй книзі»

  Nora Polinnia

  ____________________

  Слідкуйте за новинами Nora Polinnia на її YouTube-каналі

  та на сторінці в Instagram

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share