11 января

  Лампу Sergey Makhno Architects обрали трендсеттером Maison&Objet 2019

  18-22 січня у передмісті Парижу відбудеться одна з найвагоміших міжнародних подій у сфері дизайну – виставка Maison&Objet-2019. Sergey Makhno Architects представить свій проект Ukrsavana на колективному стенді Ukrainian Design Brands Vol2. Вперше український дизайн буде представлений і в тренд-зоні події: серед робіт із усього світу туди була обрана і авторська лампа Khmara.

  Ukrsavana – це світ, де українські традиції і природа є головними співавтори дизайнерів. Місце, далеке від міста і турбот, де поняття «метушня» залишається невідомим. Предмети інтер’єру та декор тут живуть поза часом і створюють власні правила.

  Лампа Khmara створена, щоб осяяти світ ніжністю. З неї ніколи не падає дощ. Вона пахне солодкою ватою і смакує як літній ранок. «Khmara» перетворює стелю в наповнене співами птахів небо. ЇЇ відібрав французький тренд-спеціаліст Франсуа Бернар для свого авторського простору “What’s New?” в HALL 1. Його 20-річна співпраця з виставкою Maison&Objet цього року продовжиться зоною Share, яка робить акцент на 5 смаках: солодкий, пряний, гострий, терпкий і гіркий. Кожен смак провокує колір, текстуру і цілий уявний світ з відповідними стилями, від класичного до сучасного. Khmara білосніжного кольору, на думку Франсуа, є пряною – вона про грубі природні матеріали, які створюють теплий і сучасний домашній стиль.

  «Ця зона зосереджена на щирості та гостинності, які мають сенс лише за умови, коли ми дійсно почнемо слухати інших і показувати їм нашу вдячність. Прояв вдячності веде за собою почуття самооцінки», – говорить Франсуа Бернар про свою цьогорічну тренд-зону.

  Плитка Grass освіжена дощем, висушена сонцем, пофарбована повним місяцем. Виготовляється в обмеженій кількості на власному керамічному виробництві студії. Має здатність трансформувати простір, в залежності від кольору та способу її розташування на стінах.

  Світильники Uma – це птахи, які були першопоселенцями в Ukrsavana. Своїм магічним світлом зігріли мерзлу землю і почався новий світ. Виготовляємо в міді та кераміці.

  Крісло The Elephant. Одного дня, коли вже вечоріло, у крісел і диванів з колекції The Elephants виросли величезні вуха. Мешканцям Ukrsavana захотілось затишку та усамітнення, і слони зробили все можливе, щоб допомогти їм  захистити особистий простір.

  Світильник + стіл Bijou народився, щоб спростити життя завдяки комбінації функцій. Функціональність, одягнена в просту естетику.

  Кераміка Perekotypole довго в одному домі не затримується. Її постійно дарують, передають від баби до онучки. За повір’ями цього фантазійного світу, в домі, де є чашка чи ваза Perekotypole, завжди вистачатиме часу на подорожі і пригоди.

  «Наш досвід участі у міжнародних виставках показує, що світ цікавиться українським, нашими традиціями та культурою. А ми з любов’ю ділимося. Представлення нас у світі, формування такого поняття як «український дизайн» – те, заради чого ми прокидаємося зранку. А те, що наш предмет обрали до тренд-зони колись здавалось нереальною мрією, тому прокидаємося таки не марно», – каже засновник студії Sergey Makhno Architects Сергій Махно.

  Автори виставкових об’єктів: засновник студії Сергій Махно, головний архітектор Ілля Товстоног, голова предметного відділу Ігор Гавриленко, предметний дизайнер Уляна Зачкевич.   

  Український стенд знаходиться у секторі TODAY, HALL 6, стенд D59. Проект організовує Maїno Design Ukraine за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share