14 июля

  У Києві відкрилась виставка української художниці Анни Кострицької

  Цього тижня у Києві відкрилась виставка української художниці Анни Кострицької «Усе змінюється, нічого не зникає». Ця виставка вже є другою персональною виставкою у кар’єрі художниці.

  Представленні полотна Анни – свого роду підсумок серії її абстрактних емоціональних портретів нової течії — іполітізму, що має на меті розповісти про почуття молодого покоління, сконструювати свою особисту риторику та підважити проблеми та кризи міленіалів. Разом із Маніфестом, написаним Валерієм Крутим для виставки, експресивні, яскраві полотна мають створити виразне висловлювання – поетичну та політичну заяву, що  буде лункою, саркастичною та правдивою.

  “Для мене важливо не лише показати нові роботи, а й гучно заявити свою позицію. Кожного дня світ змінюється до непізнаваності, та поколінню, до якого я належу, важливо заявити про себе. Наші попередники дуже молоді та активні, а ті, що позаду – покоління постміленіалів – виходять на передову із величезною швидкістю. Ми залишаємося в тіні у найактивніший період свого життя” – говорить художниця Анна Кострицька.

  Мистецтво художниці просте і складне одночасно. Її роботи відрізняються ясністю, мальовничою логікою, чітким прочитанням колірних співвідношень та пропорцій, балансом колірних гармоній. Завдяки цій техніці полотно завжди несе в собі певний стан, настрій, емоцію, передану колористичної гамою і фактурою.

  Анна Кострицька — українська художниця. Вона творить у стилі абстрактного експресіонізму, рішуче відносить себе до нового покоління митців її роботи позначені чуттєвістю та силою виразу переживань. У техніці застосовує яскраві кольори та пастозні мазки, вміло вдається до створення рельєфних поверхонь та експериментує із текстурами своїх витворів.

  Ранні роботи Анни були представлені на:
  2020 | Колективний проект “Середовище існування. Маніфест 2020”, Галерея Лавра, Київ, Україна

  2020 | Персональна виставка “Портрет владної людини”, МЦ “Шоколадний будинок”, Київ, Україна

  2019 | Аукціон “Східноєвропейське сучасне мистецтво” Лондон, Великобританія

  2019 | Колективна арт-виставка у Галереї Лорета Ларкіна, Венеція, Італія

  2018 | Колективне арт-шоу Енді Уорхола, Музей сучасного мистецтва Медзілаборзе, Словаччина

  2018 | Словацький Національний Музей Української Культури, Свидник, Словаччина

  2018 | Павлівка арт-галерея “220 ABSTRACT ART FEST”

  2018 | ВДНХ “First Fine Arts Fair”

  2018 | 45th Міжнародний конгрес “Neurological with Vertigo Academy”.

  Виставка триватиме до 2 серпня у Музеї Історії Міста Києва, що на вулиці Богдана Хмельницького, 7.

  Більше інформації за номером телефону куратора виставки: +380 50 422 1313.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share