7 августа

  ЦУМ Київ підписав Глобальний договір ООН

  ЦУМ Київ зробив значний крок у розвитку сталого напрямку. В липні 2020 року центральний універмаг став новим учасником Глобального договору ООН в Україні.

  Підписавши Глобальний договір ООН, ЦУМ Київ зобов'язався слідувати 10 принципам в основних чотирьох напрямках: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією (*un.org). Команда універмагу продовжить працювати над досягненням цілей сталого розвитку, особлива увага приділятиметься: відновлюваній енергії, відповідальному споживанню та виробництву, боротьбі зі зміною клімату, партнерству в інтересах сталого розвитку.

  У найближчих планах:

   Збільшення частки чистої енергії, яку використовує універмаг, за рахунок інтеграції сонячних батарей.

  • Скорочення СО2 сліду, за рахунок проведення аудиту та еко-оптимізації оперативної діяльності компанії.

  • Персонал універмагу буде продовжувати розширювати свої знання і формувати щоденні звички.

  • Бренд-портфель буде розширено. У новому сезоні з'являться бренди, для яких сталість – важливий критерій розвитку.

  Київський ЦУМ офіційно затвердив себе, як соціально відповідальну компанію, яка дотримується і забезпечує дотримання прав людини, а також виконує основні положення Міжнародної організації праці та дотримується принципів екологічного права.

  ЦУМ тривалий час працює над досягненням цілей сталого розвитку. У 2016 році введено сортування вторсировини, з початку 2020 року ця практика поширилася на офіс. З 2018 року ЦУМ став більш практично використовувати електроенергію, до 2019 року знизив споживання на 14,5%. З метою мінімізації еко-сліду була запущена СО2-free доставка замовлень з інтернет-магазину tsum.ua. На сайті встановлений спеціальний фільтр для пошуку відповідальних брендів. Проходить робота над еко-свідомістю співробітників універмагу. Для фірмових пакетів використовується FSC-сертифіковані матеріали. Активізували систему електронного документообігу, для переходу на paper-free офіс. Для документів, які обов'язково повинні бути на паперовому носії, використовується папір з переробленої макулатури локального виробництва.

  Стійких цілей ООН можливо досягти тільки в співпраці та партнерстві. ЦУМ приєднується до міжнародної команди небайдужих для спільної роботи і більш ефективної реалізації заходів, спрямованих на створення свідомого світу.

  Глобальний договір ООН створений в 2000 році. На сьогодні до нього приєдналися понад 9500 компаній та організацій з 160 країн світу, з метою створення благополучного та безпечного середовища для світового розвитку. Реалізація 17 цілей в області сталого розвитку – одне з ключових завдань цієї ініціативи ООН. Саме ці цілі є орієнтиром для міжнародного розвитку на період до 2030 року.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share