Виставка «Спостереження 2020»

  25 червня ЦСМ «Білий Світ» відкриває групову виставку мистецьких робіт, створених під час весняного карантину.

  Навесні «Білий Світ» оголосив опен-колл для українських митців, що продовжують створювати мистецтво на карантині, і отримав 330 заявок. Найцікавіші з поданих робіт складуть експозицію «Спостереження 2020» і виконають роль носіїв знань про реальність весни 2020 року, коли звичайне життя України і всього світу зазнало великих змін.

  Спостереження є водночас і способом набуття життєвого досвіду, і методом наукового пізнання. 25 червня приміщення «Білого Світу» наповниться концентрованим досвідом десятків митців, що пережили безпрецедентні для сучасного світу події. А оскільки кожен з глядачів є прямим учасником цієї ж глобальної ситуації, то спостереження його буде включеним і відбуватиметься не ззовні, а з самого серця подій.

  Ніхто не дає гарантій, що все скінчилось і пандемія покинула наші вулиці, але, напевно, тільки на початку стресової ситуації рецептори максимально розкриті і автор найчутливіший до змін реальності. Ми ж зі своєї сторони не втрачаємо надії, що все буде добре і надзвичайні обставини зроблять нас тільки сильнішими і впевненішими. Вони дають можливість переосмислити свою художню позицію або ж утвердитися в підставах, на яких стоїш. Позиції всіх митців є важливими для розуміння істинної реальності, і настільки ж важливими є враження спостерігачів виставки.

  Ми прагнемо не забути, що сталось, і проаналізувати, як це вплинуло на нас. Для цього ми звертаємось до спільноти Білого Світу – художників і глядачів, старих друзів та того, хто вперше зайде у наш простір – і заохочуємо їх до активного спостереження і емпатії, а також до публікації своїх коментарів до експозиції, вражень та висновків з тегом #спостереження2020.

  Расписание

  ▪️ Відкриття виставки відбудеться 25 червня з 11:00 до 19:00
  ▪️ Експозиція триватиме до 14 липня
  ▪️ Розклад роботи галереї (тимчасовий): Вт-сб – 11:00-19:00; нд-пн – вихідні. Вхід вільний

  Место

  Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
  м. Київ, вул. Пушкінська, 21а

  www.whiteworld.net