Виставка скульптур Микити Зігури «Едем»

  В рамках виставки відбудеться відкриття скульптури «Заборонений фрукт» у виконанні ZiguraArt. Цей новий арт-об’єкт є подарунком місту Києву від галереї Portal 11.
  Скульптуру буде встановлено навпроти входу до монастирського саду Михайлівського Золотоверхого собору, а саме на фасаді будинку Трьохсвятительська 11.

  В цей час в галереї відбуватиметься персональна виставка скульптури Микити Зігури «Едем» 27.06.2020 – 26.07.2020.
  У рамках нового проекту скульптор створив серію арт-об’єктів, пов’язаних ідеєю довершеності природи. Його скульптури — це різні плоди, що виростають завдяки наполегливій праці, терпінню та майстерності. Можливо один з них — це той самий заборонений плід з райського саду. Ми втратили свій Едем першим гріхом Адама та Єви, і продовжуємо втрачати його залишки сьогодні, остаточно спустошуючи землю. Але людство здатне заново його створити. В наших силах перетворити землю на квітучий сад. Плоди — це квінтесенція всього. В кожному з таких «дарів природи» знаходиться цілий всесвіт: райське яблуко, як символ нашого світу, до якого кожен хоче доторкнутися, гранат кольору неба, що весь вкритий арабескою, дві вишні, що застигли за мить до падіння…
  Наразі світ зіткнувся з небаченими до цього проблемами: глобальне потепління, деградація природного середовища і заміна його на штучно створене, і як наслідок надмірне споживання товарів та послуг.
  Цей проект — як алегорія, мистецьке переосмислення проблеми світового рівня…

  Cкульптор народився у 1984 р. в м. Дніпро. У 2003 р. закінчив ДХСШ (Державну художню середню школу) ім. Т.Г. Шевченка. У 2009 р. закінчив НАОМА (Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури) на відділенні скульптури. У 2012 р. закiнчив асистентуру-стажування в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. З 2012 року член Нацiональної спілки художників України.

  Расписание

  Виставка триватиме з 27.06.2020 по 26.07.2020 

  Середа – неділя 11.00 – 19.00
  Понеділок – вівторок — вихідні

  Место

  м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 11.

  тел: +38 (063) 397 34 57
  artportal11@gmail.com
  portal11.com.ua