Адрес: вул. Богдана Хмельницького, 7

  Виставка робіт художниці Дар’ї Іващенко «Allusions»

  Хіба не дивно, що всі ми знаємо як виглядає коріння імбиру, проте чи милувались ми хоч раз його цвітінням? Або може ви впізнаєте евкаліпт не за властивим йому матовим листям та прохолодним ароматом, а наприклад… за яскравими квітками коралового кольору?

  Четверта персональна виставка робіт художниці Дар’ї Іващенко «Allusions» пропонує нам зануритись у такий знайомий і водночас – потаєний світ природи і ії надзвичайної краси.

  Художниця працює в унікальній техніці, де зображення наноситься на поталь, завдяки чому картини реагують на найменші зміни в освітленні, і кожного разу створюють нове враження. Випускниця KAMA з курсу «Contemporary Art», Дар’я Іващенко успішно експонує свої роботи в Україні та за її межами, зокрема у 2019 відкрила дві персональні виставки у Києві та Львові. Презентувала художньо-соціальний проект за підтримки фонду Олени Пінчук. Роботи авторки також знаходяться у приватних колекціях в Україні, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Іспанії та Греції.

  Художня виставка «Allusions» має на меті не тільки привернення уваги глядача до світу Флори під новим, незвичним кутом. Картини Дар’ї Іващенко також щільно переплетені з певним історичним та соціокультурним дискурсом. Коріння, що нагадує нам про наше персональне кореневище – родинні зв’язки, які формують нас як особистостей, ведуть по життю і надають міцну підтримку, чи навпаки – занадто сильно стримують наш ріст. Зберегти чи знищити? Квітка бавовни, що є портретом цілої епохи людської безчесності. Пам’ятати, щоб подібне ніколи не трапилось знов.

  Аллюзійні змісти, що є в кожній картині, спонукають глядача зануритися у власний простір екзистенційної рефлексії, де візуальні образи не мають чітких кордонів, натомість відбувається динамічна міграція сенсів та символів, метою якої є пошук відповідей на фундаментальні питання людської свідомості.

  Место

  Музеї історії міста Києва

   вул. Богдана Хмельницького, 7.