Адрес: вул. Богдана Хмельницького, 7.

  Виставка проекту художниці Дар’ї Іващенко «Mumpsy.Wants.Tattoo»

   

  Художниця, а точніше створений нею віртуально-полотняний персонаж-блогер свинка Мампсі, розмірковує на тему впливу трендів на власний вибір. Для цього вона озброюється двома найпотужнішими для нашого часу інструментами впливу та дослідження – коментарями фоловерів та хештегами інфлуенсерів, за якими протягом дев’яти місяців здійснює пошук модних ідей.

  Свинка Mumpsy має власний аккаунт https://www.instagram.com/mumpsy.wants.tattoo/ в мережі Інстаграм, постить сторіз і проводить з їх допомогою голосування стосовно ідей наступних тату, спілкується з підписниками про кількість зображень на власному тілі – все згідно канонів дигітально-фешенебельного 2019 року.

  Протягом дев’яти місяців, досліджуючи коментарі фоловерів та хештеги інфлуенсерів та слідуючи модним ідеям та порадам, Mumpsy змінює свій зовнішній вигляд. Її перетворення лягло в основу соціально-художнього проекту «Mumpsy.Wants.Tattoo».-

  «Mumpsy.Wants.Tattoo» – соціально-художній проект, що досліджує актуальну культуру татуювань в контексті трендів сьогодення, ставить запитання про відносно непостійну свідомість їхнього вибору та закликає відповідально робити вибір стосовно свого тіла.

  Період єкспозиції: 29.07.2020 - 12.08.2020

   

  Место

  Музей исторії міста Києва

  вул. Богдана Хмельницького, 7