Виставка «Місця сили» української художниці Лани Кауфман

07.10.2018

Лана Кауфман - сучасна українська художниця, живописець, мистецтвознавець.

Картини автора експонуються в різних музеях і на заходах, а також знаходяться в приватних колекціях Америки, України та інших країн.

Українська художниця Лана Кауфман запросила своїх друзів в подорож по місцях сили, в світ яскравих фарб, химерних форм, відображень і імпресії. У суботу 6 жовтня в Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація першої ретроспективної виставки Лани.

З 25 вересня по 08 жовтня у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться перша ретроспективна виставка творів талановитої української художниці Лани Кауфман, яка через мистецтво живопису прагне донести до людей загадковий містичний світ так званих «Місць сили», розкиданих по різних куточках планети, але об’єднаних єдиним духовним началом всесвіту.            

 

«Мандрівник зі стажем довжиною в життя», - так про себе говорить Лана Кауфман. З раннього дитинства, переїжджаючи з батьками у різні країни, майбутня художниця знайомилася з іншими культурами, разом з вивченням мов вбираючи традиції, національні особливості різних народів.

Термін «Місця сили» прийшов до неї пізніше, ставши орієнтиром у творчості, невичерпним джерелом натхнення. Де б вона не була: у Криму чи на Алтаї, в Америці чи у Європі, її притягували «місця сили» своєю неприборканою містичною енергією, що народжує легенди, дарує людям просвітлення. Космічна енергетика тих місць лягла в основу серії мальовничих робіт, серед яких пейзажі з Трахтемирова, Каппадокії, Америки, Криму, з Байкалу.

Художниця пише картини в імпресіоністичній манері, але часто експериментує й не боїться змінювати стиль. Серед робіт: декоративні полотна і композиції, виконані в техніці олійної монотипії, олійного живопису, в різноманітних змішаних техніках, з використанням різних матеріалів, таких як: олія, акрил, пастель, графіт, акварель, туш.

Лана Кауфман використовує чисті й відкриті кольори, вибудовуючи на полотні виразну мозаїку з відтінків. Сюжети її картин наповнені величними панорамними видами природи, містичними персонажами, загадковими, для непосвяченої людини, предметами.

Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли понад тридцять творів живопису, сповнених розмаїттям образів та сюжетів, величних краєвидів, від невеличких ескізів до 3-метрових полотен. 

  • Анна Кириленко, Татьяна Рог
  • Ярослав и Даша Рыбалка
  • Ксюша Павлюкова, София Милано, Юлия Смидович
  • Полина Перч
  • Виктория Белая
  • Михаил Липаков, Айна Гассе
  • Андрей Сигунцов
 

 
 
Share
Прислать
материал
Новое на сайте
Показать еще
Архитекторы
Все архитекторы
События
2019-05-25
Категория события Выставки
2019-05-26
Категория события Выставки
2019-05-26
Категория события Выставки
2019-05-26
Категория события Выставки
2019-05-26
Категория события Выставки
2019-05-26
Категория события Выставки
Все события