Адрес: вулиця Трьохсвятительська 11

  Виставка живопису Сергія Кондратюка «Візуальні трігери»

  Художник народився у 1988 році в місті Краснокутськ, Харківська область. З 2005–2008 р. навчався у Харківському художньому училищі, потім з 2010 по 2016 рік навчався у Харківській академії дизайну та мистецтв на відділенні станкового живопису. Учасник міжнародних виставок, симпозіумів та пленерів.

   

  У людини є її внутрішній і зовнішній простір, які безпосередньо впливають на неї. У кожного з нас співвідношення цих просторів різний і від цього залежить як людина реагує на різні чинники.

  Ситуація, яка склалася під час карантину незвична тим, що зрівняла простори для всіх людей. Нам усім довелося зіткнутися з відсутністю зовнішнього і закритися в своєму внутрішньому просторі. Наш світ завмер і зупинився всередині дому. Завдяки цьому ми почали відкривати свій дім з інших ракурсів.

   

  Порцелянові статуетки для мене — це живий матеріал. Здається, змінюєш лише масштаб та дублюєш об'єкти, а в результаті з'являється нове сприйняття цих маленьких крихких предметів з серванту бабусь чи барахолок.

  Життя не завмерло у фарфорі, так само, як і наші емоції.

  Наш зовнішній простір спростився до радіусу навколо нашого будинку і домівок близьких.  Ми стали більш уважні до простих деталей. Тому звичні нашому оку пейзажі стали помітними і цікавими.

  Тому дуже цікаво спостерігати, як люди реагують на ці “візуальні трігери”, адже саме завдяки реакціям, так багато можна сказати про їхнє сприйняття минулої і сучасної епохи.

  Место

  Галерея «Portal 11»

  вулиця Трьохсвятительська 11