Відкриття виставки "Тонкі матерії" в ЦУМ

24.07.2018

20 липня на сьомому поверсі столичного ЦУМу відбулось відкриття персонального проекту львів'янки Василини Буряник «Тонкі матерії», де авторка відкрила глядачеві світ міфічних істот, чудернацьких тварин та фантазійних рослин. Експозиція концептуальних робіт на текстилі, створення кожної з яких займає кілька місяців, стала унікальним явищем в українському виставковому арт-просторі.

«Тонкі матерії» – це перший проект, який художниця Василина Буряник показала у столиці. Представлені твори мистецтва є рефлексією творчих пошуків авторки протягом багатьох років. Панно виконані з синтетичних та натуральних тканин методами пришивання в прикріп, а також пропалювання та спеціального друку на тканині.

 

 

 

 

«Присутність міфічних істот в образотворчому мистецтві є індикатором духовності, спорідненості у стосунках людини та дикої природи. Зникнення таких персонажів зі світу мистецтва може означати трансформацію взаємин між сучасною людиною та природою у бік прагматичний, споживацький та навіть – руйнівний», – розповідає Василина Буряник.

«Ми тішимося з того, що українське сучасне мистецтво набуває різних форм. Роботи Василини, створені за допомогою складних технік і матеріалів, – яскравий тому приклад. Зазвичай текстиль у мистецтві асоціюється з гобеленами та традиційною вишивкою, художниця ж створює «класичне» концептуальне мистецтво. Її полотна – метаморфічні та фантазійні, образи ефемерні та невловимі», – коментує директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

ЦУМ запрошує всіх охочих насолодитись мистецтвом та приємно провести час.

Нагадуємо, що виставка триватиме в арт-просторі ЦУМ (Хрещатик, 38, 7 поверх) до 20 серпня, вхід для усіх охочих – вільний.

Організатор заходу – Sky Art Foundation.

Партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.

 

 
 
Share
Прислать
материал
Новое на сайте
Показать еще