Відбиток. Українська друкована графіка ХХ - ХХІ століть

  Мистецький арсенал відкриває довгоочікувану виставку й запрошує дізнатися більше про українське «мистецтво лінії та плями» – друковану графіку.

  Графіка давно не є суто «академічним» медіумом. Сьогодні друкована графіка може як залишатися «мономистецтвом», так і переплітатися, інтегруватися в інші медіа, щоразу демонструючи свої необмежені можливості.

  Як еволюціонувало українське графічне мистецтво від початку минулого століття розкажуть близько 500 робіт більше 100 авторів на виставці «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть». Через певні явища і тенденції, їхні взаємозв’язки та відмінності, виставка демонструє вузлові точки українського мистецтва гравюри.

  «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть» – переможець другого відкритого конкурсу виставкових проєктів Мистецького арсеналу.

  Кураторки: Irina Borovets, Ekaterina Pidgaina.
  Організатор: Мистецький арсенал
  Проєкт відбувається за підтримки Visa.
  ___________________________________________
  🔹 Ми піклуємося про наших відвідувачів, тому дотримуємося рекомендацій МОЗ та посилюємо заходи безпеки.

  Щоб запобігти скупченню людей біля кас та в сувенірній Крамничці, ми перенесли їх в простір вітальної зони Арсеналу. Касири та адміністратор відокремлені від відвідувачів захисними екранами. Біля каси та біля адміністратора можна скористатися дезінфекторами для рук.

  Для відвідувачів із маленькими дітьми доступна кімната для догляду за немовлятами, дезінфекція поверхонь здійснюється після кожного відвідування кімнати. На жаль, доступ відвідувачів до Освітнього простору поки що обмежено.

  Біля воріт представник охорони вибірково вимірюватиме температуру відвідувачам. Ми не можемо пропустити на виставку людей без захисних масок на обличчі чи тих, у кого виявимо підвищену температуру. У просторі виставки ми забезпечуємо дотримання дистанції між відвідувачами, а також обробляємо приміщення, дверні ручки та вбиральні засобами дезінфекції додатково.
  ___________________________________________
  🔶 Вартість квитків:

  • Повний 80 гривень
  • Пільговий 40 гривень
  • Сімейний 160 гривень

  Вхід безкоштовний (*за умови наявності дійсного посвідчення):
  — дітям до 12 років
  — особам з інвалідністю 1-2 групи*
  — учасникам бойових дій (посвідчення УБД)*
  — працівникам музеїв*
  — членам спілки художників*
  — власникам членської картки CIMAM та Icom
  — власникам персонального чи сімейного абонементів Мистецького арсеналу

  Знижка -15% при оплаті квитків безконтактною карткою Visa онлайн чи в касі Арсеналу, а також при купівлі сувенірів та книжок в Крамничці Мистецького Арсеналу.

  Расписание

  Виставка триватиме з 10 червня до 16 серпня 2020 року.
  Графік роботи виставки: вівторок – неділя з 11:00 до 20:00

  Место

  м.Київ, вул. Лаврська, 12 (Мистецький Арсенал)

  тел. +38 044 288 5225
  press@artarsenal.gov.ua