В столичному ЦУМ представлено одне з найбільших піаніно в світі

26.07.2018

В столичному ЦУМ представлено одне з найбільших інтерактивних піаніно в світі Big Piano, завдовжки у 6 метрів. Інструмент створений італійцем Ремо Сараціні, популярність до винаходів якого прийшла завдяки фільму "Великий" (Big) з Томом Хенксом у головній ролі.

Big Piano – чудовий інструмент, який дозволяє втілити перші кроки у навчанні музики дітям різного віку грайливо, захоплююче та творчо. Ремо Сараціні – всесвітньо відомий у світі італійський художник, інженер та дизайнер світла. Big Piano – це один з творів Ремо, які пов'язують уяву дитинства з технологією майбутнього.

Big Piano можна знайти в колекціях багатьох дитячих музеїв, в розважальних центрах, дитячих лікарнях та наукових центрах по всьому світу. Big Piano призначений для веселощів, але в той же час це навчальний інструмент для фізичних вправ, фізичної терапії, розвитку координації рухів. На додаток до його елегантного дизайну, Big Piano програє мелодійні тони, кожна клавіша загорається під час переміщення по клавіатурі у 4 октави.

 


 

«Для відвідувачів ЦУМ ми прагнемо надати світовий рівень шопінгу, сервісу та розваг. Піклуємося про комфорт дорослих та надаємо малечі можливість насолоджуватись інноваційними винаходами. Big Piano – це наш подарунок маленьким гостям універмагу. Спробувати свої таланти та відчути себе зіркою тепер може кожен бажаючий», – коментує маркетинг директор ЦУМ Антон Жорін.

Шопінг з дитиною тепер став ще більш комфортним та наповненим позитивними емоціями. Не втрачайте чудову можливість цікаво провести час з дітьми. Спробуйте свої навички, граючи пісню або навчаючись у дитячій зоні на 5-му поверсі ЦУМ.

Інтерактивне піаніно представлено в ЦУМ (Хрещатик, 38) на 5-му поверсі.

 

 
 
Share
Прислать
материал
Новое на сайте
Показать еще