В Києві відкриється виставка Art fusion

06.12.2018

З 14 по 28 грудня, у просторі ЗАВАЛЬНИЙ АРТ ЦЕНТР/ ZAVALNYI ART CENTER відбудеться виставка «Art fusion» київської  художниці D Yana. В експозиції буде представлено сім масштабних робіт, які поєднують в собі красу природи, моду та мистецтво. Після виставки в Києві, проект буде представлений в рамках Paris Art Fair 2019.

Природа - це невід'ємний компонент людського життя, це джерело енергії, сил та ідей. Саме навколишня природа була тією самою природною магією, яка підштовхнула мене до створення проекту «Art Fusion». У своїх роботах художниця втілила симбіоз природи з творчістю людини і модою. При створенні своїх унікальних образів для колекцій багато модельєрів черпають натхнення в природі, але водночас ключовими джерелами ідей для дизайнерів - є живопис, графіка і сучасне мистецтво. Контрасти, чисті кольори, абстрактні малюнки, складна геометрія, графічні лінії, незвичайні елементи стають основою для дизайнерських принтів.

«Занурена в атмосферу синергії цих трьох китів - природи, мистецтва і моди - я створила серію робіт, присвячених красі сукні, яка втілює потужну жіночу енергію, виплекану і виховану природою. Я хотіла, щоб у глядачів підчас перегляду моїх робіт виникало відчуття, що сама природа створила закарбовані на них модні образи,» - говорить автор проекту.

На рівні з природою мода сильно залежить від мистецтва, і ці три явища не можуть існувати одне без одного. Дизайнери в рівній мірі надихаються і полотнами майстрів епохи Відродження,  і творіннями сучасних провокаційних художників. Такі зв'язки можуть стати чимось приголомшливим і надати розвиткові нового потужного імпульсу.

ни на полотнах розмите і не конкретне, але цеЗображення дівчи не применшує важливості його ролі, оскільки саме людина довершує симбіоз живопису, моди і природи, саме людина створює єдиний почуттєвий образ у всіх фрагментах серії робіт «Art Fusion».

 

 
 
Share
Прислать
материал
Новое на сайте
Показать еще