Прислать
    материал
    9 июня

    Ukrainian Urban Awards 2019: переможці та результати фіналу

    7 червня в КВЦ «Парковий» вдруге відбулась головна архітектурна подія України – Ukrainian Urban Awards 2019.

    Цьогорічний конкурс перевершив усі сподівання, адже на відбірковому етапі було подано близько п’яти сотень робіт у 15 номінаціях, а подивитись на фінал найбільшої архітектурної події прийшли провідні архітектори та дизайнери зі всієї України.

    Оцінювало учасників конкурсу висококваліфіковане журі у складі найкращих архітекторів країни та світу, яке визначило найкращі архітектурні проекти. В цьому році членами журі стали шість відомих архітекторів зі світовим іменем: головна архітекторка Копенгагена у 2010-2019 роках Тіна Собю, головна архітекторка Стокгольма у 2010-2016 роках Кароліна Кейзер, виконавчий директор Zaha Hadid Architects Крістос Пассас, головний проектувальник бюро Maxwan (Нідерланди) Хірокі Мацура та архітектор студії UNStudio (Данія) Роман Кріштінашвілі.

    Голова журі: Тіна Сабю

    Переможці Ukrainian Urban Awards 2019

    Житлова архітектура

    З місце - Малоголосківські пагорби - «Зелемінь»

    2 місце - Житловий комплекс Файна Таун / Archimatika - КАN Development

    Комерційна архітектура

    2 місце - Pop-up shipping Центр «Кубометр» - Архітектурне ательє Нестерова
    1 місце - Відпочинковий будинок «Асгард» - GAB Architects

    Нереалізований комерційний об'єкт

     

    3 місце - Автосалон та логістичний центр / SHOVK

    2 місце - «На небі» - студія дизайну та архітектури O.M.SHUMELDA

    1 місце - Дерев'яний багатоповерховий готель / Архітектурна майстерня "Симетрія"

    Архітектура державних, муніципальних та соціальних об'єктів

     

    1 місце -  Гімназія А+ / ARCHIMATIKA

    Нереалізований культурно-соціальний об'єкт та об'єкт транспорту

     

    З місце -  Blurred Border / студія дизайну та архітектури O.M.SHUMELDA

    2 місце - Культурний центр Осло / Archimatika

    1 місце - Соціальний центр для біженців в місті Комо / SH0VK

    Реновація/реконструкція історичного об'єкту

    3 місце -  М17 - Центр Сучасного мистецтва / Dmytro Aranchii Architects

    2 місце -  Арт-конгрес-хол Bankhotel / Kudin Architects

    1 місце -  Торгівельно-офісний центр La Fabrica

    Нереалізований проект реновації/реконструкції історичного об'єкту

    3 місце - Жовківський замок / Архітектурний офіс «Зелемінь»

    2 місце - Ревіталізація заводу РІхтера / Shovk

    1 місце - Військовий музей Capo d'Orso / Shovk

    Урбаністичний простір та ландшафт / реалізований проект 

    З місце - Сквер 21 ГО «Місто сад»

    2 місце - Реконструкція вулиці Павла Римлянина у Львові / "ЛКП просторового розвитку"

    1 місце - Реконструкція набережної Циганка / Громадська ініціатива URBAN.te і КП «Місто»

     Урбаністичний простір та ландшафт / нереалізований проект

    З місце - Регенерація замкового парку у м. Жовква / Архітектурний офіс «Зелемінь»

    2 місце - Миколаївський парк Перемоги / М3 Architects

    1 місце - Благоустрій зеленої зони у районі бульвару М.Жванецького / ПП НВФ Рутенія / URBANIDEAS

    Міське планування

    2 місце - INTEGRITY Житловий мікрорайон / Buro A24D
    1 місце - Комплекс «Містечко Підзамче» - «Новий Форт» / AVR Development

    Архітектурне освітлення

    3 місце - Ландшафтне-декоративне підсвічення Грецького парку м. Одеса / Expolight

    2 місце - Проект комплексного освітлення площі Катедральної у Львові / Ліхт Форум

    Інновації в будівництві

    2 місце - Парклет для Житомира / ULUN Architects

    1 місце - Сучасний скейт парк у Києві / in.lab architects

    Гран-прі

    Реконструкція набережної «Циганка» у Тернополі

    Громадська ініціатива URBAN.te і КП "Місто"

     

    Источник:

    Фото: Станислава Банникова
    Комментарии
    Новое на сайте