Прислать
  материал

  Презентація концертів «Класик пікнік»

  Протягом літа у Києві відбудуться чотири безкоштовні концерти класичної музики на відкритому повітрі «Класик пікнік». 23 квітня у форматі прес-сніданку відбудеться презентація цьогорічного сезону.

  Формат виступів покликаний дати нове життя і сучасну інтерпретацію традиції міських концертів. Це також промоція культурної та інтелектуальної цінності класичної музики, яку ми робимо доступною для всіх поза віковими, соціальними та будь-якими іншими обмеженнями.

  Захід підтримують Київська міська та Шевченківська районна державні адміністрації, дипломати, представники бізнесу та відомі особистості. Організатор заходу – благодійний фонд «Відкрита музика міста».

  Автор проекту Марія Дідковська розповість про особливості концертів у цьому році.

  Проект стартував минулого року. У парку ім. Тараса Шевченка та на майданчику перед Національним музеєм історії України відбулося п’ять безкоштовних open-air концертів класичної музики, які відвідали тисячі киян і гостей столиці. Глядачам презентували Французький, Австрійський, Італійський концерти, а також виступ Федеративного молодіжного оркестру Німеччини Bundesjugendorchester спільно з Молодіжним Симфонічним Оркестром України Ysou. На завершення сезону відбувся концерт Класик Пікнік. Українська поема, присвячений Дню незалежності України.

   

  Більше інформації на сторінках у Facebook та Instagram:

  https://www.facebook.com/ classicpicnickyiv/

  https://www.instagram.com/ classic_picnic_kyiv/

  Расписание

  23 квітня об 11:00

  Место

  м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 23 (ресторан Citronelle)

  Обов’язкова попередня акредитація!

  Еще из раздела
  Новое на сайте