Адрес: Палац Лозинського, м. Львів, вул. Стефаника, 3.

  Новий проєкт «ENFANT TERRIBLE» художника Юрія Сивирина

  Друзі, вітаємо!

  Львівська національна галерея мистецтв імені
  Б. Г. Возницького в партнерстві з Bereznitsky Art Foundation презентують новий проєкт «ENFANT TERRIBLE» київського художника Юрія Сивирина.

  Юрій Сивирин — талановитий художник із впізнаваним почерком, особливою ідеологією і концепцією. Його твори є прикладом протидії фрагментарного мислення, що віддзеркалює заміну живої реальності на цифрову. Свій голос він проявляє через живопис. Протагоністами його творів стають виокремлені з безлічі контекстів герої і сюжети.
  З творчим доробком Юрія Сивирина (художника, інсталятора, відеоартиста) знайомі як в Україні, так і за кордоном, митець реалізував чимало персональних виставок. Його живопис експонувався в Одеському художньому музеї, Національному музеї «Київська картинна галерея» (двічі), в Одеському музеї сучасного мистецтва, Bereznitsky Art Foundation (BAF) та в Мистецькому Арсеналі в Києві. Художник брав участь в основних і паралельних проєктах Kyiv Art Week, у проєктах Burn Babylon (ГогольFest) та «Медіазалежність» у Національному центрі «Український дім».
  Роботи Юрія Сивирина представлені у відомих колекціях Одеського художнього музею, Національного музею «Київська картинна галерея», Музею сучасного мистецтва Одеси та в приватних колекціях членів Клубу колекціонерів сучасного мистецтва України, а також у збірках відомих західних і вітчизняних колекціонерів.  Додаткова інформація про виставку:
  lv.artgallery.promo@gmail.com
  bereznitskyartfoundation@gmail.com

  Про Bereznitsky Art Foundation:
  http://bereznitsky.com
  https://www.facebook.com/BereznitskyArtFoundation/


  Место

  Локація: Палац Лозинського, м. Львів, вул. Стефаника, 3.

  Еще из раздела