Kyiv Art Week 2019

  З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

  Kyiv Art Week – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва, популярний в Україні і вже добре відомий за її межами. У минулому році його відвідало понад двадцять тисяч гостей. У тому числі безліч зарубіжних діячів мистецтва і журналістів. Фестиваль охоплює ряд локацій по всьому місту, де будуть представлені тематичні інсталяції та спецпроекти українських і міжнародних художників і кураторів. Серед інших, спецпроект “Phantom Models 6” в Національному музеї медицини України від актуального італійського художника Крістіана Фогароллі і куратора Джулії Коллетти; експозиція на Володимирському ринку “Footnote 11” Барбари Пивоварський і Гійома Роло; ряд українських проектів. 
   

  Окрема велика подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair – в цьому році залучила сорок галерей, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу “Торонто-Київ” загальною площею до 5000 кв м, відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.

  Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться в четвер 23 травня. У цей день продумана спеціальна програма, що включає аудіо-візуальне шоу і презентації ряду спецпроектів. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій. Однак, відвідати її може кожен бажаючий за умови придбання квитка. Традиційно ярмарок буде проходити в Комплексі “Торонто-Київ” в самому центрі столиці. Він триватиме чотири дні з 23 по 26 травня.
   

  Вхід на ярмарок Kyiv Art Fair 2019: 70 грн.

  Квитки на відкриття Kyiv Art Fair 23 травня: 200 грн.

  Детальна інформація на сайті Kyiv Art Week: http://kyivartweek.com
   

  Место

  Ярмарок Kyiv Art Fair 2019: Комплекс “Торонто-Київ” вул. Велика Васильківська, 100.