Адрес: Де: D.HUB (Столичне шосе, 101, ТЦ Домосфера, 3й поверх).

  фестиваль української авторської кераміки Ceramic Art Week.

  З 6 по 14 березня 2021 р. в Києві у просторі D.HUB відбудеться фестиваль сучасної авторської керамікиCeramic Art Week. В ньому візьмуть участь зіркові та молоді українські керамісти, скульптори, дизайнери: Неллі Ісупова, Андрій Іллінський, Юрій Мусатов, Володимир Хіжинський, Гія Міміношвілі, Володимир Сай, Ліза Портнова, а також відомі художники живопису та графіки, що реалізували свої ідеї в глині. 

  Відвідувачі побачать знамениті роботи «Голови» Олега Тістола та Миколи Маценка, супрематичні вази-«чоботи» Юрія Соломко із проєкту «Малевич. ХХ ст». Керамічна майстерня відомого архітектора і кераміста Сергія Махна покаже колекційні артіграшки Dido, одна з яких – 2,5 м заввишки. Художник Володимир Манжос, що створює всесвітньо відомі мурали під іменем Waone Interesni Kazki, представить лімітовану колекцію ваз «з вухами». Як поєднуються українські керамічні традиції та японська філософія вабі-сабі, можна буде побачити у роботах Володимира Корнієнка. 

  «Раніше витвори мистецтва здебільшого зберігалися або в музеях та галереях, або в приватних колекціях небагатьох знавців, – розповідає організаторка Ceramic Art Week Наталія Кравець, креативна директорка D.HUB. – Сучасне ж мистецтво набуває популярності не лише як об’єкт споглядання, натхнення, як зріз сьогодення, що перетворюється на культурну спадщину, але й як об’єкт інвестування. На відміну від класики, «поріг входу» до кола колекціонерів та шанувальників сучасного мистецтва нижче, а ось комерційний результат – доволі високий. І саме художня кераміка має великий нерозкритий інвестиційний та дизайнерський потенціал». 

  Сeramic Art Week – це 2000 кв. метрів простору, близько 40 авторів, понад 200 унікальних предметів, умовно поділених на 2 частини: “Сoncept” та “Home decor”. В першому експозиційному просторі виставляються колекційні роботи відомих авторів і брендів, виконані в традиційних та новаторських техніках. Інша частина – арт-ярмарок ужиткової кераміки: блюда, вази, сосуди, скульптури, предмети інтер’єрного дизайну.

  Жанрова палітра доволі повна: від ню та шибарі – японського мистецтва бондажу – до портретних та багатофігурних композицій, від анімалістичної тематики – до натюрмортів.

  «Кераміка – це магічне мистецтво, – говорить Маріанна Джулай, кураторка виставки. – Кожен художник, що працює з цим матеріалом, відчуває тактильність глини, її пластичність, податливість рукам майстра. Три стихії – вода, земля та вогонь працюють у співавторстві з художником, створюючи неповторний витвір мистецтва. Можливості цього надзвичайного матеріалу безмежні та невичерпні, а рівень професіоналізму наших художників, їх самобутність та креативність ні в чому не поступаються кращим світовим зразкам».

  Протягом двох тижнів на Сeramic Art Week відбуватимуться освітні та мистецькі події, серед яких майстер-клас із створення керамічних масок відомого скульптора-кераміста Андрія Іллінського, освітньо-практична програма для дітей про українську традиційну кераміку від проєкту «Знай свою Україну» Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», лекція Андрія Кириченка "Сучасна кераміка. Ідентифікація світової культури", майстер-клас із використання керамічних ваз у флористичному декоруванні інтер’єрів від FioriAcademy, кейс про AR/VR & digital art від Олександра Величка. 

   

  Отже, 6-14.03.2021, 11:00-20:00, вхід вільний

  Організатор – D.HUB, простір для креативних ідей, Столичне шосе, 101

   

  Подробиці та реєстрація на події під час Сeramic Art Week на фейсбук-сторінці http://bit.ly/37qxnWs та/або сайті https://d-hub.com.ua/  Для вашої зручності:
  - відкриття відбуватиметься у 2 етапи

  з 17:00 - спеціально для ЗМІ:
  участь у майстер-класі Андрія Іллінського з виготовлення керамічних масок;
  спілкування з зірковими авторами-керамістами;

  з 18:00 - спілкування з іншими гостями, продовження програми:
  доповнена реальність з керамікою;
  художній перфоманс;
  DJ set.

  - для ЗМІ організуються автобуси до/з місця проведення:
  16:30 - Європейська площа - ТЦ Домосфера
  20:30 - ТЦ Домосфера - Європейська площа

  Наша команда вже протестувала майстер-клас Андрія Іллінського, і, зізнаємося, це дуже цікаво )) Після виготовлення своєї маски, ви зможете її залишити на професійне обпалення, а за тиждень - забрати.
  Не бійтеся замастится, ми забезпечимо фартушками та нарукавниками.


   
  Для зручності реєстрація акредитації за посиланням: 

   https://docs.google.com/forms/u/1/d/1ZpCCwuFtjENJpWd0hua6p2IwqbYVkrI87gNHR7udetE/edit?usp=drive_web

   

   

   

   

   

  Место

  Де: D.HUB (Столичне шосе, 101, ТЦ Домосфера, 3й поверх).

  Еще из раздела