Адрес: Лаврський провулок, 9

  Арт-проект «FOG»

  З 30 липня по 23 серпня відбудеться відкриття арт-проекту «FOG».

   Нові роботи львівського художника Юрія Коваля та арт об’єкти скульптора Микити Зігури із серії «Едем» створені у період масштабних проблем та невизначеної паузи сьогодення і під впливом думок про завтра.

   Живописні роботи Юрія Коваля, написані у типовій для художника манері символічного або магічного реалізму. Головним символом художньої серії є образ туману –  субстанції, яка  завуальовує реальність, надає їй певної магії. На думку автора, саме така туманна невизначеність, змушує  замислитись над тим, що чекає нас за завісою. Ця постійна цікавість, постійне бажання зазирнути вперед, наздогнати  перлинно-білу хмаринку-мрію, що постійно змінює свої нечіткі контури, перетворюючись з чудернацької риби у парусник з вітрилами, ця цікавість, наполегливість і створюють наш життєвий ритм, формують чітке майбутнє, не зважаючи на невизначеність сьогодення. Саме тому серпанкові мрії, виписані Юрієм Ковалем у притаманній йому техніці гіперреалізму, набувають рис певної реальності, завжди обнадійливої та оптимістичної, як і наші надії та сподівання.

  Тема магічної реальності прослідковується і у скульптурах-плодах Микити Зігури. Райське яблуко, гранат кольору неба, прикрашений візерунками арабесок, вишні, що завмерли за мить до падіння, – реалістично відтворені образи мрії, вічної гармонії, якої так не вистачає у реальному світі. На думку автора, плід – це квінтесенція світу, його основних складових, закладених природою, – натхнення, краса, прагнення досконалості, що досягається наполегливою працею.  В той же час  це художнє відтворення життєвих сил та енергії, які завжди є символом прогресу та невпинного  руху до  вдосконалення.

  Место

  Mironova Foundation 

  Лаврський провулок, 9

  Еще из раздела