Ангели. Виставка у Львові

  З 20 червня у Львові стартує виставковий проект Павла Гудімова “Ангели” у залах Палацу Лозинського (вул. Стефаника, 3) та в Музеї Пінзеля (пл. Митна, 2). Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.
  Виставковий проект “Ангели” — це неординарна культурна подія й, водночас, наймасштабніший мистецький проект року. На 3 місяці Львів перетвориться на унікальне середовище взаємодії світових культур і традицій, об’єднаних ангелами, що покликане закцентувати на важливості культурно-подієвого туризму країни.
  Три роки кураторська група Павла Гудімова знаходила найцікавіші твори, факти та історії.
   
  “Із самого початку ми вийшли поза стандартний музейний набір експонатів, визначивши діапазон візуального дослідження ангелів від іконографії до масової культури. Основний масив історично важливих експонатів збирали в українських музеях, бібліотеках і приватних колекціях, здійснювали зйомку скульптури й розписів у соборах.
  Також приділяли увагу сучасному мистецтву, кіно, коміксу, фентезі й навіть побутовим артефактам”, — коментує куратор проекту.
   
  Зібрано понад 400 експонатів з музейних та приватних колекцій у 23 залах Палацу Лозинського та Музеї Пінзеля на площі більш, ніж 2 тис. кв. м. Твори найвідоміших художників минулого й сучасності: від Дюрера, Рембрандта, Буше, Врубеля, Мальчевського, Клінгера, Кульчицької, Новаківського до Шагала, Кабакова,
  Равського, Костирка та Сільваші. До експозиції ввійшли предмети археології, скульптури й живопису, артефакти масової культури і, навіть, музика, яку спеціально для проекту написав композитор Святослав Луньов. До проекту залучено 40 інституцій та команда провідних експертів.
   
  “Ангели” — це простір діалогу, який має потенціал для об'єднання людей різних територій, культур, ідей і поглядів. Це нова модель тематичної виставки про феномени, яка безсумнівно змінить ваше сприйняття навколишнього світу.

  Расписание

  з 20 червня 2019 по 22 вересня 2019 року

  Место

  м. Львів, Україна

  вул. Стефаника, 3 (Палац Лозинського)

  пл. Митна, 2 (Музей Пінзеля)

  Додаткова інформація:  lviv.yagallery@gmail.com / тел. +38 050 441 5033