Ambiente. Talents 2019

Актуальное событие
Ближайшая дата
8
февраль
Другие даты
февраль
Проводящие

Шукаємо таланти!
Якщо Ви - дизайнер, який працює в таких секторах: столовий посуд, сервірування столу, гурме та дизайн інтер’єру - тоді ця пропозиція саме для Вас!

Інноваційні ідеї та чудовий дизайн – це справжній дар, але часто цього не достатньо. Щоб перетворити цей дар на історію успіху, молодим випускникам потрібні два важливі ресурси: контакти та увага.
Ambiente Frankfurt - це найкращий спосіб залучити такі ресурси. Це найбільший в світі хаб споживчих товарів та інструмент номер один для закупок в сфері міжнародної торгівлі, де компанії постійно знаходяться в пошуку приваблюючих погляд новинок. Те саме можна сказати і про виробників, які мають промисловий потенціал, щоб перетворити дуже малі серії в цілі продуктові лінії.
Talents - це унікальна програма підтримки молодих дизайнерів, за допомогою якої на Ambiente у Франкфурті зустрічаються пропозиція та попит у багатьох успішних сферах. Дизайнери, які будуть відібрані міжнародним жюрі, матимуть змогу представити там себе та свої роботи з 8 по 12 лютого 2019. Переможці конкурсу отримають користь не лише від кількості байерських контактів і всеосяжної медіа підтримки та уваги журналістів, але й від безкоштовного стенду, який надають організатори.

Зони Talents будуть розташовані на виставці Ambiente (8-12.02.2019, Франкфурт-на-Майні) в Холі 4.0 Table Contemporary Design та в Холі 8.0 Interior Design.

Заявки з інформацією про продукт та фотографіями робіт приймаються до 4 жовтня 2018 на електронну пошту: talents.ambiente@messefrankfurt.com

Більше деталей та форма заявки за посиланням:
https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/programme-events/talens.html

Ambiente Frankfurt - це виставка №1 в світі, яка асоціюється з товарами для сервірування столу, кухонним посудом, подарунками, прикрасами, декором інтер’єру, товарами та меблями для дому.
Це «ШОУ» для всієї галузі. За шириною та глибиною асортименту товарів Ambiente є унікальною. В 2018 році у виставці прийняли участь 4441 експонентів, яких відвідали 134 600 байерів з 168 країн світу. Додатково, для відвідувачів буде організований ряд спеціалізованих заходів, програми для новачків, презентації трендів та церемонії нагороджень.
#ambiente
#ambientetalents

Прислать
материал
Новое на сайте
Показать еще
ЕЩЕ ИЗ РАЗДЕЛА
2018-12-12
Категория события Выставки
2019-02-08
Категория события Выставки
2019-02-10
Категория события Выставки
Показать еще
Архитекторы
Cмотреть все